TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

W ramach unowocześniania wagonów i lokomotyw będą nowe naklejki
InfoRail.pl - Opublikowano: 16.05.2018 00:18:43 1 komentarz
W ramach unowocześniania wagonów i lokomotyw będą nowe naklejki

PKP Intercity rozstrzygnęły zamówienie dotyczące wykonania tablic informacyjnych wraz z montażem oraz naklejek na wagony i pojazdy.

PKP Intercity rozstrzygnęły zamówienie dotyczące wykonania tablic informacyjnych wraz z montażem oraz naklejek na wagony i pojazdy.

A wszystko w ramach projektu "Kolej na dobre połączenia- unowocześnienie wagonów i lokomotyw dla PKP Intercity S.A.". Zainteresowanie zamówieniem było duże, wystartowało aż 7 firm. Lukratywny kontrakt zgarnęła firma Elkam Producent Reklam Marcin Kamiński, która otrzymała najwyższą ilość punktów, co jest jednoznaczne z uznaniem przedmiotowej oferty za najkorzystniejszą. Żeby jednak nikogo nie pominąć poniżej cała lista startujących:

Lp.

Nazwa Wykonawcy

Punktacja

1

Elkam Producent Reklam

100,00

2

F.H.U Para Rafał Zbieski

77,39

3

P.P.H.U Janusz Ciosek Wielka Reklam

72,01

4

Da Vinci Agencja Reklamowa

68,46

5

Magit Sp.zo.o.

65,46

6

KCR Krakowskie Centrum Reklamy

52,08

7

Playland ®

39,52

Przedmiotem zamówienia było wykonanie:

a. tablic informacyjnych każda z innym zadrukiem (5 szt. formatu 1,20 m x 0,8 m oraz 1 szt. formatu 1 m x 0, 7 m ) wraz z ich montażem + zdjęciami dowodowymi (w Warszawie, Gdyni Garbówek, Szczecinie Zaleskie Łęgi, Olsztynie, Krakowie Głównym Zachód oraz Wrocławiu Głównym)

b. naklejek ( 6 rodzajów) na wagony i pojazdy: w formacie 300 mm x 200 mm w nakładzie 430 szt. w podziale na 3 rodzaje zadruku oraz w formacie 600 x 420 mm w nakładzie 430 szt. w podziale na 3 rodzaje zadruku.

Wymagany termin wykonania zamówienia: tablice muszą zostać wyprodukowane i zamontowane do 31.05.2018 roku.

Naklejki będą informować o projekcie.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
  • DarekP – 16.05.2018

    Szczególnie interesująca jest sprawa z tym zamontowaniem, szczególnie, że umowy na wagony z Pesą podpisano w zeszłym miesiącu, a na lokomotywy nawet nie wybrano wykonawców. Tablice na stacjach postojowych powinny mieć zdjęcia powykonawcze, chyba, że się mylę.W każdym razie liczba się zgadza co do sztuki, nic nie można zepsuć ;)

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.