TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

W PKP Cargo zabrakło lokomotyw spalinowych?
InfoRail.pl - Opublikowano: 23.01.2018 10:17:59 1 komentarz
W PKP Cargo zabrakło lokomotyw spalinowych?

Na platformie zakupowej PKP CARGO pojawiło się ogłoszenie dotyczące realizacji usługi trakcyjnej lokomotywami serii ST44m lub ST43.

Na platformie zakupowej PKP CARGO pojawiło się ogłoszenie dotyczące realizacji usługi trakcyjnej lokomotywami serii ST44m lub ST43.

Usługa ma być świadczona drużyną trakcyjną w rejonie stacji Kamieniec Ząbkowicki i Kłodzko polegającej na przewozie próżnych składów ze stacji Kłodzko i/lub Kamieniec Ząbkowicki na bocznice załadunkowe oraz przewozie ładownych składów z bocznic załadunkowych do stacji Kłodzko i/lub Kamieniec Ząbkowicki.

Oferty można składać do jutra, tj. do 24 stycznia 2018 roku, do godz. 12.

Wygląda zatem na to, że PKP CARGO jest kolejnym przewoźnikiem z Grupy PKP, który musi mierzyć się z taborowymi kłopotami. Lokomotywy spalinowe wynajmują już od Ceskich Drah PKP Intercity.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP CARGO
lokomotywa
ST44
ST43
 • Szymon Maksimczuk – 23.01.2018

  Było tyle Rumunów kasować? :D

 • Lukasz Jurek – 23.01.2018

  Po co kasowano je bez opamiętania? A poza tym PKP Cargo powinno przemyśleć sposób w jaki wykorzystuje tabor.

 • Wojciech Liberda – 23.01.2018

  Bardzo dużo loków stoi odstawionych, bez P4 się nie obędzie, ale to się planuje przynajmniej rok na przód.... A tak wyszło jak zwykle, ale zyskiem to się umieją chwalić na lewo i prawo.... ehhhh

 • Marcin Gutowski – 23.01.2018

  Dużo ST44 i SM 42 stoi w rożnych miejscach kraju bez napraw i niszczeje a oni wynajmują. O zgrozo.

 • Michał Czapla – 23.01.2018

  Ksujmy jeszcze więcej!

 • zeus04 – 23.01.2018

  Nie mogą wysondować rynku?

 • Kacper Zabłoński – 27.01.2018

  A może w końcu zakupimy jakiś nowy tabor?

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.