TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

W okolicach Kołbaskowa spłonął skład DB REGIO
- Opublikowano: 05.12.2018 15:16:42
W okolicach Kołbaskowa spłonął skład DB REGIO (foto: Straż Pożarna)

Dzisiaj (5 grudnia) przed południem doszło do wypadku samochodu z pociągiem niemieckiego przewoźnika DB REGIO.

Dzisiaj (5 grudnia) przed południem doszło do wypadku samochodu z pociągiem niemieckiego przewoźnika DB REGIO.

Do zdarzenia doszło na przejeździe kolejowym w pobliżu Kołbaskowa. Wskutek uderzenia kierujący pojazdem osobowym zginął na miejscu, następnie auto zapaliło się i pożarem objęty został przód zespołu trakcyjnego – podała Straż Pożarna. Wszyscy pasażerowie pociągu ewakuowali się z pomocą maszynisty. Działania straży pożarnej polegały m.in. na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i ugaszeniu pożaru. W punkcie kulminacyjnym akcji brało udział 7 zastępów straży pożarnej (2 z OSP Kołbaskowo, 2 z JRG Szczecin i 3 z JRG Police), dodatkowo PRM i Policja.

Obecnie ruch kolejowy jest wstrzymany.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
  • Piotr Kwiatek – 05.12.2018

    Mateusz Malec słyszysz się kretynie ? Zobaczymy co będzie jak ty dorobisz się samochodu i zostaniesz kierowcą.Wtedy zobaczysz że nie zawsze wszystko idzie po twojej myśli ,tak jak byś Sobie życzył.Ciekawy jestem jakbyś gadał jakby na miejscu tego kierowcy byłby ktoś z twojej rodziny.Użyj następnym razem resztek swojej okrojonej mózgownicy zanim napiszesz gdzieś komentarz.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.