TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

W nowych Impulsach nowe fotele. Wygodniejsze
InfoRail.pl - Opublikowano: 14.04.2017 09:26:03 5 komentarzy
W nowych Impulsach nowe fotele. Wygodniejsze (foto: KD)

W nowych Impulsach, jakie dla Kolei Dolnośląskich produkuje Newag, zamontowane zostaną nowe fotele. Jakie? Przewoźnik właśnie je zaprezentował.

W nowych Impulsach, jakie dla Kolei Dolnośląskich produkuje Newag, zamontowane zostaną nowe fotele. Jakie? Przewoźnik właśnie je zaprezentował.

Mają być przede wszystkim wygodniejsze, Fotele po raz pierwszy pojawią się w pięcioczłonowych jednostkach. Przewoźnik zdradził też kilka informacji o samym układzie siedzisk. Będzie trochę czwórek w układzie "kawiarenkowym" i trochę samolotowego układu szeregowego - w odpowiedzi na potrzeby pasażerów nowe składy mają oferować jak najwięcej miejsc siedzących. Co ciekawe będzie też numeracja? Teraz niepotrzebna, ale pociąg kupujemy na 30 lat, nie można wykluczyć że za 5-10 lat trafi na trasy dalekie i z rezerwacją... Z takimi wygodnymi fotelami nie będzie z tym problemu ? poinformowały Koleje Dolnośląskie. Co ciekawe pojawiło się stwierdzenie o możliwości uruchomienia połączeń do Warszawy czy Pragi. To chyba jednak melodia bardzo dalekiej przyszłości?

Dla nas fotele to jedna z najważniejszych spraw, bo mają wpływ na odbiór naszych pociągów przez pasażerów. Dla przykładu fotele montowane w modernizowanych pojazdach były wybierane przez podróżnych w testach i specjalnym głosowaniu ? informował dalej przewoźnik.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Dolnośląskie
Newag
Impusls
fotel
 • NK – 14.04.2017

  Inspiracja Flirtem z IC.

 • gosc db – 14.04.2017

  chyba za wysokie te fotele, siedząc w układzie samolotowym pasażer przed sobą MUSI SIĘ GAPIĆ W ZAGŁÓWEK, zobaczcie fachowcy od ergonomii jakie fotele montuje się w porządnych autokarach, podkreślam, nie chodzi o "miękkość"

 • Tomek – 17.04.2017

  @gość db,a co co chodzi po za "miękkością" jeżeli można spytać?

 • goscDB – 19.04.2017

  na przykładzie :-), w tym autokarze są takie a nie inne fotele http://blog.biletyautokarowe.pl/wp-content/uploads/2016/09/Sindbad-Eurobus-w-autokarze.jpg Czy według Ciebie powinny być z wyższym oparciem tak by pasażer nie widział nawet czubka głowy pasażera siedzącego przed nim czy są ok? Gdy jadę SA135 z http://www.nadodrze.strefa.pl/galeria_stacji/lokomotywy/szynobusy/sa135/20.jpg to człowieka szlag trafia

 • robert – 21.04.2017

  A po co mi widzieć głowę osoby siedzącej przedemną?

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.