TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

W nowych Impulsach nowe fotele. Wygodniejsze
InfoRail.pl - Opublikowano: 14.04.2017 09:26:03 5 komentarzy
W nowych Impulsach nowe fotele. Wygodniejsze (foto: KD)

W nowych Impulsach, jakie dla Kolei Dolnośląskich produkuje Newag, zamontowane zostaną nowe fotele. Jakie? Przewoźnik właśnie je zaprezentował.

W nowych Impulsach, jakie dla Kolei Dolnośląskich produkuje Newag, zamontowane zostaną nowe fotele. Jakie? Przewoźnik właśnie je zaprezentował.

Mają być przede wszystkim wygodniejsze, Fotele po raz pierwszy pojawią się w pięcioczłonowych jednostkach. Przewoźnik zdradził też kilka informacji o samym układzie siedzisk. Będzie trochę czwórek w układzie "kawiarenkowym" i trochę samolotowego układu szeregowego - w odpowiedzi na potrzeby pasażerów nowe składy mają oferować jak najwięcej miejsc siedzących. Co ciekawe będzie też numeracja? Teraz niepotrzebna, ale pociąg kupujemy na 30 lat, nie można wykluczyć że za 5-10 lat trafi na trasy dalekie i z rezerwacją... Z takimi wygodnymi fotelami nie będzie z tym problemu ? poinformowały Koleje Dolnośląskie. Co ciekawe pojawiło się stwierdzenie o możliwości uruchomienia połączeń do Warszawy czy Pragi. To chyba jednak melodia bardzo dalekiej przyszłości?

Dla nas fotele to jedna z najważniejszych spraw, bo mają wpływ na odbiór naszych pociągów przez pasażerów. Dla przykładu fotele montowane w modernizowanych pojazdach były wybierane przez podróżnych w testach i specjalnym głosowaniu ? informował dalej przewoźnik.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Dolnośląskie
Newag
Impusls
fotel
 • NK – 14.04.2017

  Inspiracja Flirtem z IC.

 • gosc db – 14.04.2017

  chyba za wysokie te fotele, siedząc w układzie samolotowym pasażer przed sobą MUSI SIĘ GAPIĆ W ZAGŁÓWEK, zobaczcie fachowcy od ergonomii jakie fotele montuje się w porządnych autokarach, podkreślam, nie chodzi o "miękkość"

 • Tomek – 17.04.2017

  @gość db,a co co chodzi po za "miękkością" jeżeli można spytać?

 • goscDB – 19.04.2017

  na przykładzie :-), w tym autokarze są takie a nie inne fotele http://blog.biletyautokarowe.pl/wp-content/uploads/2016/09/Sindbad-Eurobus-w-autokarze.jpg Czy według Ciebie powinny być z wyższym oparciem tak by pasażer nie widział nawet czubka głowy pasażera siedzącego przed nim czy są ok? Gdy jadę SA135 z http://www.nadodrze.strefa.pl/galeria_stacji/lokomotywy/szynobusy/sa135/20.jpg to człowieka szlag trafia

 • robert – 21.04.2017

  A po co mi widzieć głowę osoby siedzącej przedemną?

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!