TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

W maju pociągi PKP SKM pojadą wg specjalnego rozkładu. 3xEN57
InfoRail.pl - Opublikowano: 28.04.2020 16:15:47
W maju pociągi PKP SKM pojadą wg specjalnego rozkładu. 3xEN57 (foto: PKP SKM)

Ograniczenia w poruszaniu się wciąż obowiązują, dlatego w maju pociągi PKP SKM wciąż będą jeździły według tymczasowego rozkładu jazdy.

Ograniczenia w poruszaniu się wciąż obowiązują, dlatego w maju pociągi PKP SKM wciąż będą jeździły według tymczasowego rozkładu jazdy.

Jeśli chodzi o częstotliwość kursowania, nie różni się on znacząco od tymczasowego rozkładu kwietniowego. Cały czas monitorujemy zapełnienie naszych pojazdów i, w razie potrzeby, pociągi są wydłużane – podał przewoźnik.

W kwietniu, w dni powszednie PKP SKM wydłużyła 36 pociągów, w soboty - 23, a w niedziele -17.

Ciekawostką jest, że niektóre sobotnie pociągi (nr 59742 i nr 95753) pojadą w zestawie potrójnym (3x EN57). Ostatnio, w regularnych kursach, takie pociągi SKM jeździły na początku lat dwutysięcznych – podał przewoźnik.

Tymczasowy rozkład jazdy będzie obowiązywał do 31 maja. Jeżeli w maju rząd zniesie ograniczenia w handlu, oświacie, przemyśle itd. lub w komunikacji zbiorowej, będziemy oczywiście wnioskować do organizatora przewozów o zmianę rozkładu i zgodę na uruchomienie dodatkowych pociągów – podała PKP SKM.

Rozkłady jazdy dostępne są tutaj.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP SKM
rozkład jazdy