TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

W Kołobrzegu spalił się EN57
InfoRail.pl - Opublikowano: 20.03.2017 07:12:15 6 komentarzy
W Kołobrzegu spalił się EN57 (foto: Straż Pożarna Kołobrzeg)

Blisko trzy godziny trwała akcja gaszenia pożaru do jakiego doszło na terenie lokomotywowni PKP przy ul. Kołłątaja w Kołobrzegu ? poinformowała tamtejsza Straż Pożarna.

Blisko trzy godziny trwała akcja gaszenia pożaru do jakiego doszło na terenie lokomotywowni PKP przy ul. Kołłątaja w Kołobrzegu ? poinformowała tamtejsza Straż Pożarna.

W wyniku pożaru spaleniu uległy dwa człony trójczłonowego zespołu trakcyjnego EN57, stojącego na bocznicy kolejowej, należącego do Przewozów Regionalnych. Przed przystąpieniem do działań gaśniczych zaszła konieczność wyłączenia prądu w sieci trakcyjnej - przez służby PKP. W działaniach gaśniczych udział brały cztery zastępy z JRG Kołobrzeg i OSP Ustronie Morskie - ogółem 14 strażaków. Na szczęście w momencie powstania pożaru wewnątrz wagonów nikt nie przebywał. W akcji udział brały również służby współdziałające: policja oraz służby dyżurne PKP. Przyczyny pożaru nie są jeszcze znane ? poinformowała Straż Pożarna.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
pożar
EN57
Kołobrzeg
Straż Pożarna
 • kolejFAN – 20.03.2017

  Strata to żadna, powiedzmy sobie otwarcie.

 • gorgio – 20.03.2017

  Nikt płakać nie będzie..! :)

 • ex-allensteiner – 20.03.2017

  Szkoda kibla. Kible do Olsztyna.

 • Heheszki – 20.03.2017

  Pewnie w najbardziej krytycznym momencie było niewiele cieplej niż w trakcie regularnego kursu :D

 • mxm – 20.03.2017

  Czy nikt płakać nie będzie to nie wiem... Nie mów za wszystkich ;p Dla mnie szkoda każdej jednostki tej serii.

 • ND – 22.03.2017

  To ze kible powinny byc juz dawno na emeryturze to fakt. Natomiast boli to ze PR czy inne spolki nie maja kasy (checi) na wymiane tych EZT. Ich czas juz minal i teraz klient jest dosc wymagajacy. Jako ersatz'e na krotki czas Feniks albo AL moze jeszcze od biedy byc, ale pora zaczac inwestowac w nowy tabor.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.