TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

W EIC Krakus i Lajkonik dodatkowy wagon bez rezerwacji miejsc
InfoRail.pl - Opublikowano: 03.09.2019 11:22:39
W EIC Krakus i Lajkonik dodatkowy wagon bez rezerwacji miejsc

PKP Intercity poinformowały, że w okresie od 2 września 2019 r. do 18 października 2019 r. wprowadzone zostało honorowanie biletów odcinkowych imiennych na odcinku w pociągach EIC 1324/5 i EIC 1354/5.

PKP Intercity poinformowały, że w celu zapewnienia pasażerom z Opoczna i okolic możliwości powrotu z Warszawy w godzinach popołudniowych, w okresie od 2 września 2019 r. do 18 października 2019 r. wprowadzone zostało honorowanie biletów odcinkowych imiennych na odcinku w pociągach EIC 1324/5 i EIC 1354/5.

W okresie od 2 września 2019 roku do 18 października 2019 roku pasażerowie posiadający ważne bilety odcinkowe imienne wydane na przejazdy w relacjach obejmujących odcinek Warszawa - Opoczno Południe będą mogli na tym odcinku skorzystać również z przejazdów w klasie 2 pociągów EIC 1324/5 Krakus oraz EIC 1354/5 Lajkonik (w terminach ich kursowania). Nie będą oni jednak uprawnieni do pobierania rezerwacji miejsc do siedzenia. Będą oni natomiast mogli zająć wolne miejsca do siedzenia, ale tylko do czasu zgłoszenia się osób ze wskazaniem tych miejsc.

Dodatkowo w składach pociągów EIC 1324/5 Krakus (w terminach jego kursowania) oraz EIC 1354/5 Lajkonik (w piątki) kursował będzie dodatkowy wagon klasy 2, który nie będzie objęty rezerwacją miejsc do siedzenia. Wagon ten będzie znajdował się na początku składu danego pociągu i oznaczony zostanie numerem 9.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
EIC
Opoczno
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.