TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

W Dzień Dziecka podróże za 1 zł z Przewozami Regionalnymi
- Opublikowano: 25.05.2018 15:24:41
W Dzień Dziecka podróże za 1 zł z Przewozami Regionalnymi

Przewozy Regionalne przygotowały specjalną promocję biletową dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka.

Przewozy Regionalne przygotowały specjalną promocję biletową dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka.

Specjalnie dla małych podróżników wprowadzono ofertę, w ramach której dzieci, które nie ukończyły 16-tego roku życia, za przejazd zapłacą tylko symboliczną złotówkę. Dla rodziców i opiekunów na stronie polregio.pl przedstawimy ciekawe propozycje jak i gdzie pojechać pociągiem, aby dziecko miło spędziło swoje święto – poinformował przewoźnik.

To nie jedyne atrakcje, jakie z okazji Dnia Dziecka przygotował przewoźnik. Na dworcach PKP w Poznaniu (Poznań Główny), Łodzi (Łódź Kaliska) oraz Szczecinie (Szczecin Główny) w godz. 10:00 – 15:00 odbędą się specjalne eventy. Na starszych i młodszych pasjonatów kolei czekać będzie moc wrażeń.

Zobaczyć "kolej od kuchni" to rzadka okazja, którą tym razem udostępniamy najmłodszym. Zwiedzanie kabiny nowych pociągów typu ELF, Impuls, LINK czy EN57, rozmowa z maszynistą i konduktorem to tylko wybrane atrakcje, jakie przygotowaliśmy z okazji Dnia Dziecka. Warto dodać, że dzieci do 4 roku życia przez cały rok mogą podróżować pociągami POLREGIO za darmo – mówi Dominik Lebda, rzecznik prasowy Spółki Przewozy Regionalne.

Najmłodsi pasażerowie będą mogli sprawdzić się w roli kasjera, a w specjalnie przygotowanej strefie wziąć udział w konkursach o tematyce kolejowej, pomalować twarz oraz zrobić zdjęcie w formie kartki pocztowej. Przewoźnik przygotował wiele atrakcji i upominków w tym m.in.: "Książeczkę Małego Podróżnika".Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
bilet
promocja
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.