TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Voyager z PolskimBusem na wakacje. Nad morze
InfoBus.pl - Opublikowano: 07.06.2017 10:40:59
Voyager z PolskimBusem na wakacje. Nad morze

Nowość na platformie PolskiBus we współpracy z firmą Voyager. To dwie nowe trasy z Małopolski i Podkarpacia nad morze. Sprzedaż biletów już ruszyła na podróże od 23 czerwca.

Nowość na platformie PolskiBus we współpracy z firmą Voyager. To dwie nowe trasy z Małopolski i Podkarpacia nad morze. Sprzedaż biletów już ruszyła na podróże od 23 czerwca.

W ramach drugiego etapu współpracy z PolskimBusem, Voyager dołączył dwie linie łączące Małopolskę i Podkarpacie z nadmorskimi kurortami. Nowa oferta to 23 miasta, w tym dwa zupełnie nowe – Jasło i Sarbinowo.

W ramach linii V9 Krynica-Zdrój zostanie połączona z Ustką, przez: Nowy Sącz, Tarnów, Busko Zdrój, Kielce, Radom, Warszawę, Płock, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz i Słupsk. Linia V10 natomiast zapewni mieszkańcom Gorlic połączenie z Kołobrzegiem, przez: Jasło, Rzeszów, Lublin, Warszawę, Koszalin, Mielno, Sarbinowo i Ustronie Morskie.

-"Świetnie układająca się współpraca z największym małopolskim przewoźnikiem Voyager, zaowocowała kolejną nowością na platformie PolskiBus.com. Jest to fantastyczna wiadomość szczególnie teraz, kiedy większość osób planuje wakacje. Górskie miejscowości zostały połączone z nadmorskimi, co jest rewelacyjną propozycją dla mieszkańców aż 23 miast. Gorąco zachęcam do rezerwowania wakacyjnych wyjazdów na stronie www.PolskiBus.com. – mówi Piotr Pogonowski, dyrektor marketingu i komunikacji PolskiBus.com.

Połączenia będą realizowane przez wysokiej jakości autokary Setra i Mercedes. Pasażerowie będą mogli odbyć podróż na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Podczas podróży obowiązywać będzie regulamin przewozów Voyager Transport.Sprawdź też:
PolskiBus
Voyager

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.