TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Urząd Marszałkowski: Wniosek od Przewozów Regionalnych nie wpłynął
InfoRail.pl - Opublikowano: 14.12.2017 09:16:41 7 komentarzy
Urząd Marszałkowski: Wniosek od Przewozów Regionalnych nie wpłynął (źródło: Wikipedia/Andrzej Błaszczak, lic. CC BY-SA 4.0)

Wracamy do tematu połączeń granicznych na trasie Plavec – Muszyna. W Małopolskim Urzędzie Marszałkowskim zapytaliśmy czy wpłynął wniosek Przewozów Regionalnych?

Wracamy do tematu połączeń granicznych na trasie Plavec – Muszyna. W Małopolskim Urzędzie Marszałkowskim zapytaliśmy czy wpłynął wniosek Przewozów Regionalnych?

Niestety, nie wpłynął taki wniosek – poinformował nas Filip Szatanik, Rzecznik Prasowy Urzędu Marszałkowskiego. Będziemy rozważać różne opcje. Trwają dyskusje nad siatką połączeń transgranicznych – dodał.

Uruchomienie połączenia Plavec – Muszyna jest zatem możliwe. Jak już wczoraj informowaliśmy na łamach InfoRail zapowiedział to także przedstawiciel Przewozów Regionalnych. Więcej w poniższym linku.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
Słowacja
Muszyna
 • kolejFAN – 14.12.2017

  dlaczego IC nie uruchomi ponownie Bema do Budapesztu? Kraków zyskałby dzienne połączenie z Preszowem,Koszycami,Budapesztem. Teraz ma tylko Silesio-Chopina..

 • gutek – 14.12.2017

  a może lepiej jakby Słowacy przyjechali do Muszyny

 • akuku – 14.12.2017

  @gutek: Tak, lepiej. Ponieważ mogłoby być to wtedy przesłużenie kursów z Popradu. No i najlepiej do Krynicy. W Muszynie skomunikowania do/z N. Sącza/Krakowa.Wariant Plavec-Muszyna to standard PRów: znikąd donikąd, pasażerów nie będzie, więc nikt kierpociom głowy nie będzie zawracał, skład postoi pół dnia, obsługa odpocznie i jazda nazad.

 • Przemo Z. – 14.12.2017

  Popatrz w r.j. ! I zobacz gdzie koleje słowackie kończą jazdę z Popradu. Kolej do Plavca to pociąg do niczego. Jeden skład słowacki przyjeżdża do Plavca w piątki i niedziele.

 • kolejFAN – 15.12.2017

  do Plavca nie ma sensu. Plavec został przez ZSSK odciety od świata - jeździ tam jedynie jakaś nędzna para dwa razy w tygodniu..tak więc jeśli coś ma jechać to do Preszowa albo do Popradu..

 • Rafel – 16.12.2017

  Odcinek z znikąd no nikąd. Tu minimum Krynica-Koszyce, Poprad bo nie mówię co mogłoby być co było za czasów Presovcanina czy Tarnovi a kończąc na Cracovi.

 • kolejFAN – 18.12.2017

  Cracovia jeździ do Pragi i nie wróci - pewno nie mają nawet na nią wagonów, aby ją przywrócić nocą i to z sypialkami.. Przydałaby się dzienna,wczesnoranna Tarnovia z Krakowa do Koszyc, przynajmniej w 5 i (C).Gramatyka @Rafel: PresovCANA, TarnovII, CracovII !

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.