TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Urząd Marszałkowski: Wniosek od Przewozów Regionalnych nie wpłynął
InfoRail.pl - Opublikowano: 14.12.2017 09:16:41 7 komentarzy
Urząd Marszałkowski: Wniosek od Przewozów Regionalnych nie wpłynął (źródło: Wikipedia/Andrzej Błaszczak, lic. CC BY-SA 4.0)

Wracamy do tematu połączeń granicznych na trasie Plavec – Muszyna. W Małopolskim Urzędzie Marszałkowskim zapytaliśmy czy wpłynął wniosek Przewozów Regionalnych?

Wracamy do tematu połączeń granicznych na trasie Plavec – Muszyna. W Małopolskim Urzędzie Marszałkowskim zapytaliśmy czy wpłynął wniosek Przewozów Regionalnych?

Niestety, nie wpłynął taki wniosek – poinformował nas Filip Szatanik, Rzecznik Prasowy Urzędu Marszałkowskiego. Będziemy rozważać różne opcje. Trwają dyskusje nad siatką połączeń transgranicznych – dodał.

Uruchomienie połączenia Plavec – Muszyna jest zatem możliwe. Jak już wczoraj informowaliśmy na łamach InfoRail zapowiedział to także przedstawiciel Przewozów Regionalnych. Więcej w poniższym linku.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
Słowacja
Muszyna
 • kolejFAN – 14.12.2017

  dlaczego IC nie uruchomi ponownie Bema do Budapesztu? Kraków zyskałby dzienne połączenie z Preszowem,Koszycami,Budapesztem. Teraz ma tylko Silesio-Chopina..

 • gutek – 14.12.2017

  a może lepiej jakby Słowacy przyjechali do Muszyny

 • akuku – 14.12.2017

  @gutek: Tak, lepiej. Ponieważ mogłoby być to wtedy przesłużenie kursów z Popradu. No i najlepiej do Krynicy. W Muszynie skomunikowania do/z N. Sącza/Krakowa.Wariant Plavec-Muszyna to standard PRów: znikąd donikąd, pasażerów nie będzie, więc nikt kierpociom głowy nie będzie zawracał, skład postoi pół dnia, obsługa odpocznie i jazda nazad.

 • Przemo Z. – 14.12.2017

  Popatrz w r.j. ! I zobacz gdzie koleje słowackie kończą jazdę z Popradu. Kolej do Plavca to pociąg do niczego. Jeden skład słowacki przyjeżdża do Plavca w piątki i niedziele.

 • kolejFAN – 15.12.2017

  do Plavca nie ma sensu. Plavec został przez ZSSK odciety od świata - jeździ tam jedynie jakaś nędzna para dwa razy w tygodniu..tak więc jeśli coś ma jechać to do Preszowa albo do Popradu..

 • Rafel – 16.12.2017

  Odcinek z znikąd no nikąd. Tu minimum Krynica-Koszyce, Poprad bo nie mówię co mogłoby być co było za czasów Presovcanina czy Tarnovi a kończąc na Cracovi.

 • kolejFAN – 18.12.2017

  Cracovia jeździ do Pragi i nie wróci - pewno nie mają nawet na nią wagonów, aby ją przywrócić nocą i to z sypialkami.. Przydałaby się dzienna,wczesnoranna Tarnovia z Krakowa do Koszyc, przynajmniej w 5 i (C).Gramatyka @Rafel: PresovCANA, TarnovII, CracovII !

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!