TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Tylko Ceske drahy chcą wydzierżawić spalinówki dla PKP Intercity
InfoRail.pl - Opublikowano: 29.10.2019 11:45:49
Tylko Ceske drahy chcą wydzierżawić spalinówki dla PKP Intercity

Jedna oferta i to tylko w jednej części została złożona w przetargu na dzierżawę siedmiu liniowych lokomotyw spalinowych dla PKP Intercity.

Jedna oferta i to tylko w jednej części została złożona w przetargu na dzierżawę siedmiu liniowych lokomotyw spalinowych dla PKP Intercity.

Zainteresowane są Ceske drahy, które oferują pięć lokomotyw spalinowych (część 1 zamówienia) za cenę 2.266.100 euro. Zamawiający na ten cel chciał przeznaczyć 11.284.982,35 zł brutto.

W części drugiej – dotyczącej dzierżawy dwóch lokomotyw z opcją na kolejne nie wpłynęła żadna oferta. Dodajemy jednak, że na ten cel przewoźnik chciał przeznaczyć 6.205.968,41 zł brutto z opcją i 4.513.992,94 zł brutto bez opcji.

Pojazdy muszą być w stanie zdolności do eksploatacji, tj. posiadać świadectwa dopuszczenia do eksploatacji typu pojazdu kolejowego wydane przez Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego oraz ważne świadectwa sprawności technicznej pojazdu kolejowego.  Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
Ceske drahy
lokomotywa
 • Mateusz Włodarczyk – 29.10.2019

  To już lepiej by kupić nowe Gammy niż te trupy brać

 • Michał Paweł Łukasz – 29.10.2019

  pewnie nie ma więcej lokomotyw do wypożyczenia. IC chciałoby najlepiej wypożyczać wszystko. Nikt im nie broni, tylko może na dłuższy okres czasu i coś nowszego?

 • Sebbastian Pioro – 29.10.2019

  Nurek 😂😂😂

 • Marcin Budakiewicz – 29.10.2019

  Raczej przetarg jest tak rozpisany, że tylko CD i lokomotywy serii 754 mieszczą się w kryteriach.... 😉

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.