TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Trzy tygodnie dłużej poczekamy na oferty w wojskowym przetargu PKP IC
InfoRail.pl - Opublikowano: 27.12.2017 10:07:30 3 komentarze
Trzy tygodnie dłużej poczekamy na oferty w wojskowym przetargu PKP IC

PKP Intercity przedłużyły termin składania ofert w przetargu na dostawę 8 wagonów osobowych specjalnych dla potrzeb Sił Zbrojnych.

PKP Intercity przedłużyły termin składania ofert w przetargu na dostawę 8 wagonów osobowych specjalnych dla potrzeb Sił Zbrojnych.

Jak już informowaliśmy na łamach InfoRail.pl zainteresowanie potencjalnych producentów jest w przypadku tego zamówienia raczej niewielkie. Wyprodukowaniem takich wagonów może być zainteresowana w zasadzie tylko Fabryka Pojazdów Szynowych.

Przewoźnik pierwotnie określił termin składania ofert na 28 grudnia 2017 roku. Teraz został on wydłużony do 16 stycznia 2018 roku. Oferta musi zachować ważność do 15 kwietnia 2018 roku.

Zamówienie obejmuje:

1) 6 wagonów bezprzedziałowych specjalnych 2 klasy do przewozu osób (żołnierzy);

2) 2 wagonów przedziałowych specjalnych 2 klasy do przewozu konwoju.

Więcej informacji na temat parametrów technicznych wagonów znajdziecie w poniższym linku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
wagon
  • Ech – 27.12.2017

    Bo co, jeszcze nie dogadano się, jaki ma być kształt rynku producentów taboru?

  • ??? – 28.12.2017

    Pociąg pancerny w wieku XXI ?

  • NCi – 28.12.2017

    MON szykuje niespodziankę. Wagony będą musiały umieć pływać i latać.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.