TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Trzy kolejne Impulsy dla ŁKA na testach
InfoRail.pl - Opublikowano: 12.07.2019 12:34:09
Trzy kolejne Impulsy dla ŁKA na testach (foto: Newag)

Kolejne trzy pociągi Impuls 2 są w Legnicy na testach i odbiorach ETCS. W sierpniu będą wchodziły do eksploatacji na torach województwa łódzkiego – poinformowała ŁKA.

Kolejne trzy pociągi Impuls 2 są w Legnicy na testach i odbiorach ETCS. W sierpniu będą wchodziły do eksploatacji na torach województwa łódzkiego – poinformowała ŁKA.

Produkcja i dostawy idą zatem zgodnie z planem. Do końca realizacji zamówienia pozostało jeszcze 8 składów. Wszystkie mają zostać przekazane w tym roku.

Niedawno na łamach InfoRail.pl pisaliśmy, że na trasy w województwie łódzkim wyjechały dwa kolejne Impulsy, oznaczone numerami 005 i 006. Jak wynika z samej numeracji przewoźnik ma już sześć pojazdów, wyprodukowanych przez Newag.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ŁKA
Newag
Impuls 2
  • Filip Pieńkowski – 12.07.2019

    A co z dodatkowymi członami dla flirtów?

  • Przemysław Mach – 12.07.2019

    w Newagu wszystko idzie zgodnie z planem i tak trzymać

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.