TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Trwa rebranding w PKP CARGO International
InfoRail.pl - Opublikowano: 07.11.2019 16:15:29
Trwa rebranding w PKP CARGO International (foto: PKP CARGO)

W czeskiej spółce PKP CARGO INTERNATIONAL (d. AWT) należącej do Grupy PKP CARGO trwa od miesiąca proces wdrażania rebrandingu.

W czeskiej spółce PKP CARGO INTERNATIONAL (d. AWT) należącej do Grupy PKP CARGO trwa od miesiąca proces wdrażania rebrandingu.

Na taborze firmy, jak i w jej siedzibie pojawiły się nowe barwy i logotypy.

Przypomnijmy, że 2 października Advanced World Transport (AWT) – czeska spółka z Grupy PKP CARGO – zmieniła nazwę na PKP CARGO INTERNATIONAL. Rebranding AWT, w tym zwłaszcza nowa nazwa oraz logotyp i barwy korporacyjne, mają silniej utożsamiać związki spółki z Grupą PKP CARGO i lepiej odzwierciedlać jej działalność na rynkach międzynarodowych.  Advanced World Transport jest drugim co do wielkości kolejowym przewoźnikiem towarowym w Czechach. 

W maju 2015 roku PKP CARGO S.A. przejęło 80 proc. udziałów w spółce, a w listopadzie 2017 roku pozostałe 20 proc. W grudniu 2018 roku spółka AWT nabyła 80 proc. udziałów w spółce PRIMOL-RAIL d.o.o., która w 2019 roku otrzymała certyfikat umożliwiający samodzielną realizację przewozów na rynku słoweńskim.

 Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP CARGO
PKP CARGO International
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.