TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Trwa produkcja szt-ów dla Podkarpacia
InfoRail.pl - Opublikowano: 05.10.2017 11:53:18 1 komentarz
Trwa produkcja szt-ów dla Podkarpacia (foto: Newag)

W fabryce Newagu trwa produkcja spalinowych zespołów trakcyjnych dla województwa podkarpackiego. Możemy zobaczyć pierwsze efekty tych prac.

W fabryce Newagu trwa produkcja spalinowych zespołów trakcyjnych dla województwa podkarpackiego. Możemy zobaczyć pierwsze efekty tych prac.

Przypomnijmy, że umowa na dostawę tych jednostek została podpisana na początku stycznia br. Obejmuje dostawę dwóch dwuczłonowych pociągów wraz ze świadczeniem usługi serwisowo-utrzymaniowo-naprawczej. Dostawy pojazdów zostaną zrealizowane do 31 marca 2018 roku. Usługa serwisowo-utrzymaniowo-naprawcza dostarczonych składów będzie natomiast świadczona w zależności od natężenia eksploatacji pojazdów przez zamawiającego przez okres maksymalnie 9 lat.

Szacunkowa maksymalna wartość umowy wynosi 32.809.756,10 zł netto, na co składa się wynagrodzenie za dostawę dwóch szt-ów w wysokości 26.800.000,00 zł netto płatne po dostawie pojazdów oraz wynagrodzenie za świadczenie usługi serwisowo-utrzymaniowo-naprawczej obliczane i płatne w trakcie świadczenia usługi serwisowo-utrzymaniowo-naprawczej w stosunku do natężenia eksploatacji szt-ów przez zamawiającego. Newag udzielił gwarancji jakości na każdy dostarczony szt na okres 60 miesięcy od daty dostawy.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Newag
Podkarpackie
szt
produckaj
  • tymek – 05.10.2017

    Ładna kolorystyka. Zwłaszcza w porównaniu z widocznym pociągiem Kolei Dolnośląskich , który wygląda tandetnie

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!