TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Truskawkowy autobus, czyli 30 osób w dwuosobowym vanie
InfoBus.pl - Opublikowano: 15.06.2018 11:00:50
Truskawkowy autobus, czyli 30 osób w dwuosobowym aucie. Przykładowe zdjecie

30 pasażerów podróżowało w busie przystosowanym do przewozu dwóch osób, który zatrzymali policjanci z Trzebnicy. Jak oni to zrobili?

30 pasażerów podróżowało w busie przystosowanym do przewozu dwóch osób, który zatrzymali policjanci z Trzebnicy. Kierowcy auta dostawczego odebrano prawo jazdy.

Jak poinformował w czwartek, 14 czerwca, PAP Kamil Rynkiewicz z biura prasowego dolnośląskiej policji, w busie zatrzymanym do kontroli przez policjantów ruch drogowego, w przestrzeni bagażowej, podróżowało 30 osób.

Wszyscy jechali na stojąco nie trzymając się żadnych uchwytów.

Bus był przystosowany do przewozu dwóch osób.

"Oprócz tego, kierowca nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia na pojazd, który w dodatku nie był dopuszczony do ruchu" - przekazała Rynkiewicz.

Busem kierował 21-letni mężczyzna, obywatel Ukrainy. Kierowca został ukarany mandatem karnym w wysokości 550 zł za przewożenie większej liczby osób niż wynika to z liczby miejsc określonych w dowodzie rejestracyjnym. Za powyższe wykroczenie policjanci zatrzymali mu także prawo jazdy. Kierowca wyjaśnił, że pasażerowie tego pojazdu byli zatrudnieni przy zbiorze truskawek.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
kontrola
Policja
Dolnośląskie
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.