TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Trasa kolejowa Poznań - Wolsztyn zablokowana po śmiertelnym wypadku
PAP InfoRail.pl - Opublikowano: 13.02.2020 13:15:44
Trasa kolejowa Poznań - Wolsztyn zablokowana po śmiertelnym wypadku (foto: OSP Granowo)

Jedna osoba zginęła w zderzeniu samochodu z pociągiem na przejeździe kolejowym w miejscowości Granowo (Wielkopolskie).

Jedna osoba zginęła w zderzeniu samochodu z pociągiem na przejeździe kolejowym w miejscowości Granowo (Wielkopolskie). Do wypadku doszło w czwartek, 13 lutego, ok. godz. 10.30. Ruch pociągów pomiędzy Poznaniem a Wolsztynem został wstrzymany do godz. 14.

Dyżurny wielkopolskich strażaków poinformował PAP, że w zderzeniu samochodu z pociągiem zginął kierowca auta. Na miejscu pracują strażacy i policjanci, którzy starają się ustalić okoliczności zdarzenia.

Z informacji podanych przez Wielkopolski Urząd Wojewódzki wynika, że ruch pociągów na trasie kolejowej pomiędzy Poznaniem a Wolsztynem został wstrzymany przynajmniej do godz. 14.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przejazd kolejowy
wypadek
Wielkopolska
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.