TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Tramwaj wypadł z szyn po zderzeniu z autem na Młynarskiej
PAP InfoTram.pl - Opublikowano: 18.09.2019 19:15:10
zdjęcie ilustracyjne (foto: ZTM)

Na skrzyżowaniu Młynarskiej z Żytnią na warszawskiej Woli tramwaj linii 24 zderzył się z osobowym oplem, po czym wypadł z szyn.

Na skrzyżowaniu Młynarskiej z Żytnią na warszawskiej Woli tramwaj linii 24 zderzył się z osobowym oplem, po czym wypadł z szyn.

Na miejscu zdarzenia wstrzymano ruch tramwajów. W wyniku wypadku nikt nie odniósł poważnych obrażeń - poinformował w środę PAP nadkom. Jarosław Florczak ze stołecznej policji.

Do zderzenia doszło przed godz. 18 w środę. Na miejsce wezwano karetkę, jednak nie było osób mocno poszkodowanych. Pasażerów, którzy doznali lekkich obrażeń, opatrzono na miejscu.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają stołeczni funkcjonariusze. Motorniczy i kierowca byli trzeźwi.

Z powodu wykolejenie się tramwaju utrudniony jest ruch na liniach 20, 23, 24. Tramwaje te zostały skierowane na inne trasy. Dodatkowo - jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego - uruchomiono autobusową linię zastępczą "Za tramwaj".Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
wykolejenie
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.