TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Tragedia na przejeździe. Pociąg przeciął autobus na pół
PAP InfoRail.pl - Opublikowano: 22.12.2018 12:13:48
Tragedia na przejeździe. Pociąg przeciął autobus na pół (foto: PAP)

W autobusie, który zderzył się z pociągiem na przejeździe kolejowym w pobliżu Niszu, w południowej Serbii, zginęło pięciu uczniów jadących do szkół, a 27 zostało rannych.

W autobusie, który zderzył się z pociągiem na przejeździe kolejowym w pobliżu Niszu, w południowej Serbii, zginęło pięciu uczniów jadących do szkół, a 27 zostało rannych.

Pędzący pociąg dosłownie przeciął autobus na pól - poinformowała policja.

Do szkół i uczelni w Niszu dojeżdżają uczniowie i studenci z dziesiątków okolicznych wsi i miasteczek. Autobus był przepełniony. Na razie brak informacji, czy na przejeździe kolejowym funkcjonowała sygnalizacja.

Trzy osoby, wśród nich dziecko, zginęło na miejscu wskutek zderzenia, a dwie inne zmarły wkrótce po przewiezieniu do szpitala w Niszu. Dziesięcioro pasażerów jest w bardzo ciężkim stanie - podała serbska stacja telewizyjna RTS.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
przejazd kolejowy
Serbia
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.