TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Torpol najtańszy w przetargu dot. linii 227/249. Ale poza budżetem
PAP - Opublikowano: 07.02.2019 16:26:18

Oferta złożona przez konsorcjum Torpolu i Przedsiębiorstwa Usług Technicznych Intercor za 482 mln zł brutto otrzymała najwyższą liczbę punktów w przetargu na roboty budowlane na linii 227/249 i stacji Gdańsk Zaspa Towarowa oraz linii 722.

Oferta złożona przez konsorcjum Torpolu i Przedsiębiorstwa Usług Technicznych Intercor za 482 mln zł brutto otrzymała najwyższą liczbę punktów w przetargu na roboty budowlane na linii 227/249 i stacji Gdańsk Zaspa Towarowa oraz linii 722 - podał Torpol w komunikacie.

Wartość oferty przekracza środki inwestora, które wynoszą 209,1 mln zł brutto.

Torpol jest liderem konsorcjum z udziałem w realizacji prac oraz w wynagrodzeniu na poziomie 70 proc.

Kryterium oceny ofert złożonych w ramach przetargu stanowi całkowita cena brutto za realizację (waga 80 proc.), termin realizacji (waga 10 proc.), dostawa materiałów strategicznych (waga 5 proc.) oraz przewóz blokowy rozjazdów i ich zabudowa (waga 5 proc.).

Termin realizacji Inwestycji został określony na 30 miesięcy od daty rozpoczęcia inwestycji.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.