TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Tomasz Zimoch nie będzie już zapowiadał przystanków Łodzi
RADIO ŁÓDŹ - Opublikowano: 29.08.2019 11:46:47

Łódź zmieni lektora zapowiadającego przystanki w swoich pojazdach.

Jak informuje Radio Łódź - MPK zmieni lektora zapowiadającego przystanki w swoich pojazdach.

Ma to związek ze startem w wyborach parlamentarnych Tomasza Zimocha, którego głos można usłyszeć w tramwajach i autobusach od dwóch lat.

Do wyborów nie uda się zmienić głosu zapowiadającego przystanki w komunikacji miejskiej. Nie wiadomo, kto zastąpi komentatora sportowego. Zmiana lektora wymaga zorganizowania przetargu.

W MPK nie podjęto decyzji, czy nowy głos zapowiadający przystanki będzie należał do kogoś znanego, czy np. zostanie użyty syntezator mowy. Cała operacja będzie kosztować kilkadziesiąt tysięcy złotych.
WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
informacja
MPK Łódź
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.