TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

TLK Foka tańsza od REGIO
InfoRail.pl - Opublikowano: 19.06.2017 23:17:29 3 komentarze
TLK Foka tańsza od REGIO

W ubiegłym tygodniu na łamach InfoRail.pl pisaliśmy, że PKP Intercity na wakacje uruchamiają połączenie Hel – Gdynia – Hel. To TLK "Foka". Sprawdziliśmy ceny biletów.

W ubiegłym tygodniu na łamach InfoRail.pl pisaliśmy, że PKP Intercity na wakacje uruchamiają połączenie Hel – Gdynia – Hel. To TLK "Foka". Sprawdziliśmy ceny biletów.

Jak się okazuje pociągiem PKP Intercity będziemy mogli pojechać taniej niż REGIO Przewozów Regionalnych. Warunek jest jeden. Bilet trzeba kupić z odpowiednim wyprzedzeniem w ofercie "Wcześniej" ze zniżką 30%. Wówczas za przejazd na trasie Gdynia – Hel zapłacimy 16,80 zł. Na przejazd tej trasy pociągiem REGIO trzeba natomiast wydać 17,10 zł. Różnica zatem niewielka, ale jednak PKP Intercity tańsze. W tym miejscu warto podkreślić, że podobne ceny biletów obowiązują we wszystkich pociągach kategorii TLK kursujących na Półwysep Helski, "Foka" nie jest zatem niczym specjalnym, obowiązuje tu standardowy cennik. Warto zatem kupować bilety wcześniej.

I przypomnijmy. TLK "Foka" będzie kursować na trasie Hel – Gdynia – Hel w okresie od 24 czerwca do 31 sierpnia 2017 roku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
bilet
Hel
TLK
  • ;) – 20.06.2017

    Ty i 1 2 3 i Foka niech spada

  • Mikey – 20.06.2017

    A kto będzie kupował bilety Gdynia Hel 2 tygodnie wcześniej? Mogli zrobić taryfę specjalną, bo Foka i tak jedzie dłużej niż Regio.

  • DarekP – 21.06.2017

    Nie wspominamy o takim drobiazgu, jak komfort. W TLK wagony bez klimy i takich tam udogodnień, w szynobusach - klima, WiFi ;) albo można trafić na piętrusa, jeden z najstarszych zabytków jeżdżących w Polsce.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.