TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Taniej z PKP Intercity do Wiednia
InfoRail.pl - Opublikowano: 05.04.2018 14:01:45 1 komentarz
Taniej z PKP Intercity do Wiednia

Do Wiednia PKP Intercity proponuje codziennie jedno połączenie z Trójmiasta, trzy z Warszawy (dwa dzienne i jedno nocne). Teraz w promocyjnych cenach.

Do Wiednia PKP Intercity proponuje codziennie jedno połączenie z Trójmiasta, trzy z Warszawy (dwa dzienne i jedno nocne). Z Katowic dostępne są trzy połączenia - bliskość południowej granicy sprawia, że podróż trwa jedynie 4 godziny i 25 minut. Podróżni z Krakowa mają do dyspozycji jedno nocne połączenie.

Połączenia nocne z Warszawy i Krakowa, obsługiwane są pociągiem z kuszetami, miejscami sypialnymi oraz miejscami do siedzenia, tak aby zwiedzanie rozpocząć już od samego rana.

I promocyjne ceny

  • Z KRAKOWA i KATOWIC już od 19 €

  • Z WARSZAWY już od 29 €

  • Z TRÓJMIASTA już od 39 €


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
PKP Intercity
  • Emil Włuka – 05.04.2018

    Co za bzdury, przecież ceny są od dawna. Zresztą do Gdyni od grudnia jest drożej drożej niż kiedyś. Przed grudniem 2017 można było kupić bilet z Trójmiasta do Wiednia za 29 euro.

  • kolejFAN – 12.04.2018

    dlaczego piszecie kłamstwa? te ceny bazowe od dawna były na linii do Wiednia.Po drugie -czy nie możecie przy artykułach dopasowywać do nich zdjęcia odpowiednie? Co ma wspólnego pesowski karp z EC Sobieskim,EN Chopinem/Silesią, EC Polonią czy EC Moravią? chyba nic!

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !