TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Taniej do Giżycka, Olsztyna, Ostrowca Św. i Stalowej Woli
InfoBus.pl - Opublikowano: 08.10.2019 13:30:13
Taniej do Giżycka, Olsztyna, Ostrowca Św. i Stalowej Woli

Polonus obniża ceny biletów na liniach do Giżycka, Olsztyna, Ostrowca Św. i Stalowej Woli.

Polonus obniża ceny biletów na liniach do Giżycka, Olsztyna, Ostrowca Św. i Stalowej Woli. Pasażerowie mogą nie tylko korzystać z nowych niższych cen biletów normalnych, ale do dyspozycji mają także dodatkowe pule promocyjne. Bilety w atrakcyjnych cenach są już dostępne na stronie internetowej pkspolonus.pl.

-"Na niższe temperatury za oknem odpowiadamy niższymi cenami biletów na podróże naszymi nowoczesnymi i komfortowymi autokarami. Zapewniamy najwyższy standard jesiennych podróży do Giżycka, Olsztyna, Ostrowca Św. i Stalowej Woli w najniższej cenę! – mówi Piotr Pogonowski, dyrektor zarządzający Polonus.

Pasażerowie mogą już dzisiaj skorzystać z nowej niższej ceny na całorocznym kursie łączącym Warszawę z Giżyckiem. Przewoźnik obniżył cenę biletu normalnego do 40 zł, a dzięki atrakcyjnej promocji można kupić bilet na to połączenie już od 29 zł. Ale to nie koniec dobrych wiadomości, ponieważ nowe ceny biletów dostępne są także na innych liniach stołecznej firmy. I tak w podróż do Stalowej Woli z Warszawy można wybrać się w cenie już od 24 zł, a do Ostrowca Świętokrzyskiego od 15 zł. Również bilet na przejazd do stolicy województwa warmińsko-mazurskiego jest teraz dostępny w nowej jeszcze korzystniejszej cenie. Z Warszawy do Olsztyna można pojechać już od 19 zł.

Standard Polonusa

Przewoźnik do obsługi swoich połączeń przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.

Równolegle, tak na kursach Polonusa honorowane są stałe zniżki: 50% dla dzieci w wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% ulga dla weteranów.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
Polonus