TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Szerokotorowa SM48-043 jak nowa
InfoRail.pl - Opublikowano: 25.09.2018 16:07:12
Szerokotorowa SM48-043 jak nowa (foto: PKP CARGO)

29 września 2018 roku odbędzie się pokaz odnowionej SM48-043, należącej do PKP CARGO.

29 września 2018 roku odbędzie się pokaz odnowionej SM48-043, należącej do PKP CARGO.

Ze względu na to, że lokomotywa jest dedykowana do pracy na szerokim torze, w trakcie prezentacji będzie stała na wózkach transportowych. PKP CARGO zaprasza w godzinach od 11.00 do 14.00 do Zakładu Napraw Taboru PKP CARGOTABOR w Czerwieńsku, przy ul. Bocznej 4. Dla chętnych będzie możliwość zwiedzenia zakładu z przewodnikiem.

SM48-043 to lokomotywa spalinowa, wyprodukowana w 1977 roku przez Briańską Fabrykę Lokomotyw. Od samego początku pracuje dla PKP. W trakcie ostatniej naprawy lokomotywa odzyskała pierwotne, zielone malowanie z pomarańczowym pasem.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP CARGO
SM48
lokomotywa
modernizacja
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.