TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

SuperPKS większy na wiosnę - o 7 przewoźników
InfoBus.pl - Opublikowano: 30.03.2018 09:00:49 2 komentarze
SuperPKS większy na wiosnę - o 7 przewoźników

W ostatnich miesiącach do platformy SuperPKS dołączyło aż 7 nowych partnerów: PKS Gorzów Wielkopolski, PKS Słupsk, PKS Biłgoraj, PKS Łódź , PKS Sieradz, PKS Gostynin i PKS Jelenia Góra.

W ostatnich miesiącach do platformy SuperPKS dołączyło aż 7 nowych partnerów: PKS Gorzów Wielkopolski, PKS Biłgoraj, PKS Łódź , PKS Sieradz, PKS Gostynin i PKS Jelenia Góra. Przewoźnicy pod wspólną marką SuperPKS oferują teraz pasażerom przejazdy na ponad 80 trasach, także z mniejszych miejscowości. Podróże te obsługuje flota ponad 100 autokarów.

Najnowszym członkiem platformy jest PKS Gorzów Wielkopolski. Tym samym pasażerowie z Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry i Międzyrzecza oraz ponad 30 innych mniejszych miejscowości dojadą do Szczecina, Poznania i Kudowy Zdroju z SuperPKS. Od 28 marca. W żółtej sieci znalazły się trasy:

 • Gorzów Wielkopolski – Szczecin,

 • Gorzów Wielkopolski – Poznań,

 • Gorzów Wielkopolski – Kudowa Zdrój.

Do 30 kwietnia pasażerowie, na wymienionych trasach, będą mogli podróżować jeszcze taniej! Kupując bilet w superpks.pl wystarczy wpisać kod: GORZOW, aby obniżyć cenę o 10 zł.

Z PKS Słupsk

SuperPKS rozpoczął też współpracę z przewoźnikiem PKS Słupsk. To ważny krok w dalszym rozwoju pomorskiej siatki połączeń. Dzięki współpracy pasażerowie zyskają połączenia do takich miast, jak m.in. Ustka, Warszawa, Jelenia Góra. Pasażerowie mają do dyspozycji przejazdy ze Słupska do Bydgoszczy, Torunia, Warszawy, Ustki czy Jeleniej Góry. Do końca marca trwa promocja na te linie. Wystarczy wpisać kod: MARZEC, aby obniżyć cenę o 10 zł.

Z PKS Biłgoraj

Pod koniec zimy do SuperPKS dołączył PKS Biłgoraj. Tym samym na mapie połączeń znalazły się wschodnie miasta, takie jak Przemyśl, Zamość, Łódź, Rzeszów. Pasażerowie mogą podróżować z nowym partnerem na trasach:

 • Przemyśl-Warszawa,

 • Horyniec Zdrój-Warszawa,

 • Biłgoraj-Kraków,

 • Zamość-Łódź,

 • Biłgoraj-Kielce,

 • Biłgoraj Rzeszów.

-"Do końca marca pasażerowie, na wymienionych trasa, będą mogli podróżować jeszcze taniej! Kupując bilet na platformie wystarczy wpisać kod: BILGORAJ, aby obniżyć cenę o 10 zł"– zachęca Piotr Szeliga, dyrektor generalny PKS w Biłgoraju.

Z PKS Łódź i PKS Sieradz

W marcu gronie partnerów SuperPKS znazły się tez dwa łódzkie PKS-y: PKS Łódź i PKS Sieradz. W oparciu o ich trasy żółta platforma została rozbudowana o 5 nowych linii: z Łodzi do Przemyśla, Lublina, Opola, Krynicy Zdroju i Kudowy Zdroju oraz z Sieradza do Wrocławia. Do końca marca pasażerowie, na wymienionych trasa, będą mogli podróżować jeszcze taniej! Kupując bilet na platformie wystarczy wpisać kod: LODZKIE, aby obniżyć cenę o 10 zł.

Z PKS Gostynin

Kolejny nowy punkt nowej siatki to PKS Gostynin. Pasażerowie mogą podróżować z nowym partnerem SuperPKS na trasie: Płock-Gostynin-Kutno-Kalisz-Ostrów Wielkopolski - Wrocław. Do 20 kwietnia pasażerowie, na wymienionych trasa, będą mogli podróżować jeszcze taniej! Kupując bilet na platformie wystarczy wpisać kod: GOSTYNIN, aby obniżyć cenę o 10 zł.

Z PKS Jelenia Góra

Kolejny przewoźnik na osi południe - północ. Dzięki współpracy z PKS Jelenia Góra pasażerowie mają do wyboru 12 kursów do Wrocławia od godziny 5:15 do 18:15. Na trasie do Słupska przewoźnik udostępnia kurs o godzinie 8:50. Do Szczecina możemy wybrać się o godzinie 9:00 zaś do Koszalina o 7:15.

-"Dzięki platformie internetowej SuperPKS zyskujemy partnera mocnego w technologiach IT, co ułatwi PKS Jelenia Góra dotrzeć do jeszcze szerszego grona pasażerów. Mamy nadzieję, że ta bliska współpraca pozwoli nam zbudować ofertę wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów – powiedział Jerzy Wróbel, prezes PKS Jelenia Góra.

Do końca marca pasażerowie, na wymienionych trasa, będą mogli podróżować jeszcze taniej! Kupując bilet na platformie wystarczy wpisać kod: MORZEIGORY, aby obniżyć cenę o 10 zł.

SuperPKS w liczbach:

 • Flota SuperPKS liczy 22 autokary w pełni obrandowane marką oraz ponad 120 autobusów oznakowanych jako partnerzy SuperPKS

 • Liczba tras w Polsce – ponad 80

 • W projekcie obecnie bierze udział 7 członków i 27 partnerów. To: PKS Słupsk, PKS Jelenia Góra, PKS Radom, AD Euro Trans, NKA Kruszwica, PKS Łódź, Olsztyński Bus, PKS Zamość, PKS Biłgoraj, PKS Gorzów Wielkopolski, PKS Siedlce, PKS Gostynin, PKS Gryfice, PKS Sieradz, PKS Koszalin, PKS Przemyśl, Zuma, Poltrans, San Bus, Speedbus, Markpol, PTS Tomaszów Lubelski, PKS Staszów, Buskom Szczytno, PKS Hrubieszów, Transbus Express i Muszkieter.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
SuperPKS
 • Mat Matys – 30.03.2018

  Zastanawia mnie czemu to ma służyć ?? 🤔 Konkurencja dla FlixBus ?? 😂😂 Przecież oni często maja wyższe ceny promocyjne niż FLIXbus w dniu wyjazdu np. Zakopane z KATO :D Super PKS od 34,99 PLN 😔 Na 1 h przed odjazdem FLiXa ticket'y są po 35 PLN :D, a wcześniej chodzą po 16 czy 25 PLN.... Więc jak konkurować :P ?

 • Maciej Witkowski – 30.03.2018

  Zwłaszcza likwidacja PKS Ciechanów, Ostrołęka i Mińsk Mazowiecki to zmiana na plus.... 😐😐😐

 • Rafał Meteor – 30.03.2018

  "Darmowa" reklama na portalu?? Nie sądzę... A znacznika, że tekst bądź artykuł sponsorowany brak...

 • Zdzich – 30.03.2018

  PKS Jelenia Góra to powinien w końcu kupić jakiś nowy autobus. Tracą pasażerów bo ludzie nie chcą jeździć starymi wozami.

 • radzio011 – 31.03.2018

  A gdzie w zestawieniu jest PKS Elbląg. Od pewnego czasu ich Scanie oznaczone jako SUPER PKS robią przewozy szkolne w okolicach Nowego Dworu Gd. i Elbląga.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.