TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Sukces! Podkarpacki SA140 jedzie na naprawę!
InfoRail.pl - Opublikowano: 10.08.2018 12:44:12
Sukces! Podkarpacki SA140 jedzie na naprawę!

Udało się! Podkarpacki SA140 po ponad trzech miesiącach od kolizji trafi na naprawę.

Udało się! Podkarpacki SA140 po ponad trzech miesiącach od kolizji trafi na naprawę.

Pojazd SA140 we wtorek rano będzie przyjęty do naprawy w nowosądeckim Newagu – napisał nam rzecznik prasowy Przewozów Regionalnych. Wygląda zatem, że przewoźnikowi udało się zakończyć negocjacje.

Przypomnijmy. Przekazana w użytkowanie Przewozom Regionalnym jednostka 4 maja 2018 roku uczestniczyła w zderzeniu z samochodem osobowym na przejeździe kolejowym w Rzeszowie. Od tego czasu skład jest odstawiony i czeka na naprawę. Chyba wreszcie doczekał się…Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
SA140
Podkarpackie
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.