TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Struzik: WOŚP pomaga naszym szpitalom, chcemy się zrewanżować pociągami
InfoRail.pl - Opublikowano: 13.07.2019 08:23:31 1 komentarz
Struzik: WOŚP pomaga naszym szpitalom, chcemy się zrewanżować pociągami

Koleje Mazowieckie uruchomią specjalne połączenie, dzięki któremu uczestnicy Pol'and'Rock Festival będą mogli wygodnie dojechać z Warszawy do Kostrzyna nad Odrą i wrócić. Pociąg będzie zestawiony z 8 wagonów piętrowych i lokomotywy EU47.

Koleje Mazowieckie uruchomią specjalne połączenie, dzięki któremu uczestnicy Pol'and'Rock Festival będą mogli wygodnie dojechać z Warszawy do Kostrzyna nad Odrą i wrócić. Pociąg będzie zestawiony z 8 wagonów piętrowych i lokomotywy EU47.

Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy od lat pomaga naszym szpitalom. Tym letnim koncertem fundacja chce podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom dobrej woli. Dlatego dobrze by było, aby ci mieszkańcy Mazowsza, którzy chcą wziąć udział w koncercie, mieli w tym roku taką szansę. Nasze Koleje Mazowieckie im w tym pomogą – mówi marszałek Adam Struzik.

Rozkład jazdy

31 lipca pociąg wyruszy ze stacji Warszawa Wschodnia o godzinie 4:31, a do Kostrzyna nad Odrą dotrze o 11:35. Połączenie powrotne zostanie uruchomione 4 sierpnia z Kostrzyna nad Odrą o godzinie 7:15, a do stacji Warszawa Wschodnia dotrze na 13:26. Bilety na te połączenia będzie można kupić już od 16 lipca wyłącznie przez Internet, za pośrednictwem strony bilety.mazowieckie.com.pl Pula biletów przewidziana do sprzedaży na to połączenie to 1000 sztuk.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Mazowieckie
Kostrzyn
rozkład jazdy
 • Paweł Pasternak – 13.07.2019

  Nie prościej by było zwiększyć budżet na szpitale żeby nie musiała wspierać ich WOŚP?

 • Tomek Kacper – 13.07.2019

  Oni wszyscy tak pomagają, że hoho, ale... najwięcej sobie, co widać po ich oświadczeniach majątkowych. Republika kolesi rulez! Ja też proszę o pociąg dla moich gości, których chce przewieźć pod zoo na Wiejskiej w Warszawie - nie czuję się gorszy od obywatela Owsiaka.

 • Leszek Niedziółka – 13.07.2019

  Drogie lemingi. Robicie to by zaistnieć? Słabo Wam to idzie. Szacun za gest solidarności. PiS na księżyc ze swoją mową nienawiści.

 • mechanik – 13.07.2019

  @Tomek Kacper Może lepiej wyładuj swoje frustracje na onecie?

 • Wawerskie Linie Autobusowe – 14.07.2019

  Pomijając co kto sądzi o WOŚP, PR pokazuje, że jest spółką nieudolną. Zawsze połączenia były opłacalne, a teraz nagle nie?

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.