TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Specjalna strefa PKP Intercity na plaży w Gdyni Orłowie
- Opublikowano: 16.07.2018 09:47:02
Specjalna strefa PKP Intercity na plaży w Gdyni Orłowie

"Morza szum, ptaków śpiew", najlepsze polskie filmy oraz liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych w specjalnej strefie PKP Intercity na plaży. A to wszystko bezpłatnie w ramach Kina Letniego, w relaksującej atmosferze dobrej zabawy.

"Morza szum, ptaków śpiew", najlepsze polskie filmy oraz liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych w specjalnej strefie PKP Intercity na plaży. A to wszystko bezpłatnie w ramach Kina Letniego, w relaksującej atmosferze dobrej zabawy.

W ramach Kina Letniego, organizowanego we współpracy m.in. z PKP Intercity, pokazanych zostanie 16 filmów pełnometrażowych (w tym "Najlepszy", "Ostatnia rodzina", "Body/Ciało" czy kultowa "Seksmisja") oraz krótkie metraże młodych twórców. Seanse będą odbywać się w każdy piątek o godz. 21:00 (od 17 do 22 września br. codziennie o godz. 21:00). Do końca sierpnia Kino Letnie będzie zlokalizowane na plaży w Gdyni Orłowie, a z początkiem września przeniesie się na Plac Grunwaldzki w Gdyni. Finał cyklu odbędzie się w trakcie 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych.

Nie tylko filmowo

27 lipca (piątek) i 28 lipca (sobota) miłośnicy kina i urlopowicze mogą odwiedzić specjalną strefę PKP Intercity na plaży w Gdyni Orłowo. Dla plażowiczów przewoźnik przygotował różne aktywności. W podstrefie fitness będą odbywać się liczne zajęcia, m.in. aerobik w wodzie, stretching, salsa, bachata, zumba, zdrowy kręgosłup oraz joga. Wszystkie ćwiczenia zostaną poprowadzone przez profesjonalnych instruktorów. Natomiast w podstrefie sportowej będą organizowane m.in. sporty grupowe: siatkówka, piłka plażowa nożna i ręczna oraz tenis plażowy, czy zbijak. Organizatorzy zachęcają również do spróbowania coraz popularniejszych w Polsce dyscyplin wodnych m.in. SUP boardingu, czyli pływania z wiosłem na desce, zorbingu - poruszania się we wnętrzu kuli na morzu czy skimboardingu, polegającego na ślizgu na desce po fali lub płytkiej warstwie wody.

Ponadto w kreatywnej strefie warsztatowej uczestnicy będą mieli okazję zbudować ulubione postacie filmowe z piasku. Zajęcia poprowadzą animatorzy zaangażowani w coroczny Gdyński Festiwal Figur z Piasku. Urlopowicze mogą również zobaczyć pokaz różnokolorowych bursztynów oraz poznać ciekawostki o jantarze.

Nad morze z PKP Intercity

W sezonie letnim PKP Intercity uruchamia dodatkowe połączenia do najpopularniejszych ośrodków turystycznych nad morzem. Pasażerowie mogą skorzystać z ponad 40 połączeń dziennie do Trójmiasta, m.in. z Warszawy, Krakowa czy Bydgoszczy. Dokładne informacje na temat rozkładu jazdy PKP Intercity można uzyskać na stronie intercity.pl lub pod numerem infolinii 703 200 200 (opłata za minutę połączenia 1,29 zł brutto. Usługę świadczy "PKP Intercity" S.A.). Bilety na przejazdy krajowe dostępne są w kasach, przez internet oraz w aplikacji IC Mobile Navigator.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
Gdynia