TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Solaris nie wchodzi w segment pojazdów kolejowych
INFORAIL Karol Wach - Opublikowano: 05.02.2015 15:52:48 2 komentarze
Solaris nie wchodzi w segment pojazdów kolejowych

Jesteśmy producentem pojazdów komunikacji miejskiej i podmiejskiej i takim pozostaniemy – powiedziała Solange Olszewska, prezes Solaris Bus&Coach. To rozwiewa wszelkie wątpliwości co do przyszłości firmy, która nie wejdzie w segment pojazdów kolejowych czy metra.

Jesteśmy producentem pojazdów komunikacji miejskiej i podmiejskiej i takim pozostaniemy ?powiedziała Solange Olszewska, prezes Solaris Bus&Coach. To rozwiewa wszelkie wątpliwości co do przyszłości firmy, która nie wejdzie w segment pojazdów kolejowych czy metra. Swego czasu Solaris pokazał wizualizację pociągu metra.To był żart mojego męża, który już kilka lat ciągnie się za nami ?wyjaśniła Solange Olszewska. A zatem bolechowski producent skupi się na produkcji autobusów, trolejbusów i tramwajów, segment kolejowy pozostawiając Newagowi i PESIE. Trochę szkoda, bo na wizualizacji metro Solarisa prezentowało się co najmniej ciekawie?


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
metro
Solaris
  • ink – 06.02.2015

    Nigdy nie mów nigdy :)

  • Torens – 09.02.2015

    Solaris powinien rozpocząć produkcję ciężarówek.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.