TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Śmiertelne potrącenie w Krakowie. Mężczyzna był pijany
PAP InfoRail.pl - Opublikowano: 26.11.2019 11:45:45
zdjęcie ilustracyjne (foto: PKP PLK)

Do śmiertelnego potrącenia mężczyzny doszło we wtorek (26 listopada) rano na torach kolejowych przy ul. Prądnickiej w Krakowie.

Do śmiertelnego potrącenia mężczyzny doszło we wtorek (26 listopada) rano na torach kolejowych przy ul. Prądnickiej w Krakowie.

Na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratora. W miejscu zdarzenia ruch kolejowy jest wstrzymany, a pojedyncze pociągi mogą mieć opóźnienia. Jak powiedziała PAP Katarzyna Cisło z zespołu prasowego małopolskiej policji, do wypadku doszło wzdłuż ul. Prądnickiej, na wysokości szpitala im. G. Narutowicza, w okolicy wiaduktu. Pociąg jechał bez pasażerów, w kierunku al. 29 Listopada.

Maszyniści z pociągu Kolei Małopolskich mówią, że w ostatnim momencie zauważyli mężczyznę, który wyszedł zza filara wiaduktu.

Mężczyzna, który w wyniku potrącenia zginął, miał 35 lat. Sekcja zwłok wykaże, czy był pod wpływem alkoholu. Na miejscu ruch jest wstrzymany, trwają czynności pod nadzorem prokuratora.

Do zdarzenia doszło na odcinku Kraków Mydlniki – Kraków Olsza. "Jest to linia głównie o znaczeniu towarowym, z niewielkim natężeniem ruchu pasażerskiego, stąd zmiany w komunikacji dotyczyły jednego pociągu pasażerskiego w kierunku Sędziszewa i zagrożenia opóźnieniem drugiego w kierunku Oświęcimia" – powiedział PAP Karol Jakubowski z zespołu prasowego PLK.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Kraków
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.