TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

SM42-350 w towarzystwie EP05-23
InfoRail.pl - Opublikowano: 13.08.2019 14:35:19
SM42-350 w towarzystwie EP05-23

PKP CARGO mają niespodziankę dla wszystkich, którzy w najbliższą sobotę wybierają się zobaczyć SM42-350 po naprawie i w fabrycznym malowaniu.

PKP CARGO mają niespodziankę dla wszystkich, którzy w najbliższą sobotę wybierają się zobaczyć SM42-350 po naprawie i w fabrycznym malowaniu.

Na wniosek Miłośników Kolei przewoźnik zaprosił do Warszawy także lokomotywę EP05-23 z PKP Intercity. Jak przypomina przewoźnik elektrowóz dwa lata temu przeszedł naprawę na poziomie P4 i powrócił do fabrycznego, pomarańczowego malowania. Po naprawie pojazd jest wykorzystywany w pociągach specjalnych PKP Intercity, od czasu do czasu prowadzi także pociągi liniowe.

Przypomnijmy, że prezentacja odbędzie się w sobotę, 17 sierpnia, w godz. 11.00-15.00 na terenie Centralnego Zakładu PKP CARGO S.A. w Warszawie, przy ul. Przyce 17. Chętni będą mieli możliwość zwiedzenia zakładu z przewodnikiem. Wstęp wolny.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP CARGO
lokomotywa
PKP Intercity
SM42
EP05
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.