TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

SKPL zostaje na Podkarpaciu. Pojedzie jako łącznik Rzeszów – Zagórz
InfoRail.pl - Opublikowano: 09.08.2018 14:01:36 1 komentarz
SKPL zostaje na Podkarpaciu. Pojedzie jako łącznik Rzeszów – Zagórz (foto: SKPL)

Bez niespodzianki. SKPL Cargo nadal będzie obsługiwać łączniki do pociągów PKP Intercity na Podkarpaciu. Ale na trasie z Rzeszowa do Zagórza, nie jak dotychczas tylko z Jasła.

Bez niespodzianki. SKPL Cargo nadal będzie obsługiwać łączniki do pociągów PKP Intercity na Podkarpaciu. Ale na trasie z Rzeszowa do Zagórza, nie jak dotychczas tylko z Jasła.

Firma jako jedyna złożyła ofertę w przetargu PKP Intercity, ocenioną na 100 pkt. PKP Intercity prowadziły postępowanie w trybie zapytania ofertowego.

Przypomnijmy, że zamówienie obejmuje obsługę łączników do dwóch par pociągów. To: TLK Karpaty i TLK Małopolska. Przewoźnik będzie musiał zapewnić właściwe skomunikowania dla ww. połączeń.

Lista postojów na odcinku Rzeszów Główny - Zagórz od dnia 3 września: Rzeszów Główny, Boguchwała, Strzyżów nad Wisłokiem, Jasło, Jedlicze, Krosno, Krosno Miasto, Targowiska, Wróblik Szlachecki, Zarszyn, Nowosielce, Sanok Misto, Sanok, Zagórz

Rozkład jazdy:

TLK KARPATY 63170 Rzeszów Główny 5:30 - Zagórz 08:15

TLK MAŁOPOLSKA 35104 Zagórz 10:05 - Rzeszów Główny 12:50

TLK MAŁOPOLSKA 53104 Rzeszów Główny 17:10 - Zagórz 21:00

TLK KARPATY 36170 Zagórz 20:15 - Rzeszów Główny 23:00Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
SKPL
Rzeszów
Zagórz
  • DarekP – 11.08.2018

    Jak widzę Intercity przy okazji załatwiły sobie problem beznadziejnego rozkładu jazdy, a którym brakło czasu na wieczorną zakładkę pomiędzy Małopolską i Karpatami.W każdy razie motoraczkiem z Zagórza do Rzeszowa to będzie przeżycie.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.