TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Skoda podsumowała InnoTrans [FILM]
InfoRail.pl - Opublikowano: 26.09.2018 14:05:50
Skoda podsumowała InnoTrans

Na tegorocznych targach w Berlinie nie zabrakło największego czeskiego producenta jakim jest Škoda Transportation.

Na tegorocznych targach w Berlinie nie zabrakło największego czeskiego producenta jakim jest Škoda Transportation.

Zaprezentował on na nich swoje stoisko oraz dwa pojazdy, co ważne, oba przeznaczone na rynek niemiecki. Jak podaje producent stoisko to stało się w ostatnim tygodniu września miejscem spotkań z wieloma partnerami biznesowymi, z gośćmi z szeregów firm, w tym przewoźników publicznych i prywatnych, miejskich lub kolejowych. Była to doskonała okazja do zapewnienia możliwości spotkania z ekspertami technicznymi i operacyjnymi w tej dziedzinie.

Jak wspominamy na InnoTrans Škoda pokazała również swoje produkty. Odwiedzający mogli zobaczyć tramwaj ForCity Classic dla Chemnitz w Saksonii i push&pulla dla DB Regio.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Skoda
push&pull
ForCity
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.