TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Sandomierz będzie miał codzienne połączenia kolejowe?
InfoRail.pl - Opublikowano: 03.01.2018 12:26:35 5 komentarzy
Sandomierz będzie miał codzienne połączenia kolejowe? (foto: UM Sandomierz)

Dobiegają końca ustalenia w sprawie codziennego kursowania pociągu relacji Sandomierz-Rzeszów i Rzeszów-Sandomierz – poinformował tamtejszy Urząd Miasta.

Dobiegają końca ustalenia w sprawie codziennego kursowania pociągu relacji Sandomierz-Rzeszów i Rzeszów-Sandomierz – poinformował tamtejszy Urząd Miasta.

Przewozy Regionalne Oddział Podkarpacki proponują następujące godziny kursowania: wyjazd pociągu z Sandomierza o 5:35 przyjazd do Rzeszowa 7:15. Wyjazd z Rzeszowa o 15:50-przyjazd do Sandomierza 17:20. Koszt biletu normalnego 12,10 zł.

Co więcej pasażerów z centrum Sandomierza na dworzec i z powrotem będzie dowoził autobus komunikacji miejskiej.

Przypomnijmy, o czym pisaliśmy na łamach InfoRail.pl, że pociągi do Sandomierza, ale uruchamiane przez świętokrzyskie kursowały chociażby w wakacje czy majówkę. Cieszyły się one olbrzymią popularnością wśród pasażerów, głównie turystów. Także i w tym roku mają kursować takie pociągi.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Sandomierz
Rzeszów
Przewozy Regionalne
Podkarpackie
 • kruczek – 03.01.2018

  Wygląda to na zastąpienie relacji Rzeszów-Stalowa Wola Południe tą do Sandomierza... Czyli Stalowa Wola straci, czy pociąg ten pojedzie z wjazdem kieszeniowym do Sadomierza? Ja rozumiem nowe pociągi jako dodatkowe, a nie w zamian. Zresztą podkarpackie to teraz najgorsza kolejowa bida w całej Polsce...

 • kolejFAN – 03.01.2018

  Tamtędy powinny jeżdzić te nowe elfy, w relacji z Przeworska do Skarżyska co najmniej 3 razy dziennie.

 • Przemo Z. – 03.01.2018

  Cały PR. I oczywiście 12 godzin postoju w Sandomierzu.

 • Sedes – 03.01.2018

  Przecież Sandomierz ma codzienne połączenie kolejowe od nowego RRJ.

 • kolejFAN – 04.01.2018

  ma, jedne Połoniny..naprawdę oszałamiająca oferta!

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.