TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

RŻD planują wprowadzenie do ruchu nowych plackart
InfoRail.pl - Opublikowano: 28.11.2018 14:20:22
Wizualizacja nowych wagonów RŻD (źródło: RŻD)

Przestronne wagony z wygodnymi miejscami do leżenia. Takie mają być nowe plackarty, które do ruchu planują wprowadzić rosyjskie koleje RŻD.

Przestronne wagony z wygodnymi miejscami do leżenia. Takie mają być nowe plackarty, które do ruchu planują wprowadzić rosyjskie koleje RŻD.

W wagonach 2. klasy mają znaleźć się m.in. automaty do sprzedaży przekąsek i napojów. Obecnie trwają jeszcze prace koncepcyjne nad nowymi jednostkami. W planach jest wyposażenie każdego miejsca w ładowarki USB, a także zasłony, który mają pełnić funkcję rolet.

Wnętrze ma być utrzymane w jasnej kolorystyce, łóżka zaś mają być szare z czerwonymi zagłówkami. Stoły i ścianki działowe to jasne drewno.

W toaletach RZD planują prysznic, stół do przewijania niemowlaków, automatyczny kran, dozownik mydła, ręczniki papierowe i suszarkę do rąk.

Budowa nowych wagonów ma rozpocząć się w przyszłym roku.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
RŻD
Rosja
wagon
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.