TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ruszyły przeglądy kolejek linowych; od poniedziałku nieczynna kolej na Kasprowy
PAP TransInfo.pl - Opublikowano: 05.11.2018 09:15:09
Ruszyły przeglądy kolejek linowych; od poniedziałku nieczynna kolej na Kasprowy

Od poniedziałku do 14 listopada z powodu corocznego przeglądu technicznego będzie nieczynna kolejka linowa na Kasprowy Wierch.

Od poniedziałku do 14 listopada z powodu corocznego przeglądu technicznego będzie nieczynna kolejka linowa na Kasprowy Wierch.

Polskie Koleje Linowe co roku na przełomie października i listopada przeprowadzają remonty i przeglądy techniczne wszystkich kolejek, aby przygotować je do sezonu zimowego.

"Celem wykonania planowych remontów zapobiegawczo-konserwacyjnych oraz przeglądów urządzeń i obiektów kolei linowej Kasprowy Wierch wprowadzona zostanie przerwa w ruchu pasażerskim" – napisano w komunikacie Polskich Kolei Linowych.

Do 9 listopada z powodu przeglądów będą nieczynna kolej linowo–terenowa na Palenicę w Szczawnicy oraz kolejka na Górę Parkową w Krynicy–Zdroju. Do 26 listopada z tego powodu będzie także nieczynna kolejka linowa na Mosorny Groń w Zawoi, a od 12 do 23 listopada będzie nieczynna kolejka linowo–terenowa na górę Żar w Międzybrodziu Żywieckim.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKL
kolej linowa
Zakopane
  • Marcin Pinkosz – 05.11.2018

    Jak już chcecie pisać profesjonalnie, to nie używajcie terminu "kolejka linowa" tylko "kolej linowa"

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.