TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Rezerwacja miejsca na rower przez internet. W PKP SKM
InfoRail.pl - Opublikowano: 26.07.2018 15:11:07
Rezerwacja miejsca na rower przez internet. W PKP SKM (foto: SKM)

Od dziś bilety rezerwacje miejsc na rowery są dostępne także na stronie internetowej bilety.skm.pkp.pl – podała PKP SKM w Trójmieście.

Od dziś bilety rezerwacje miejsc na rowery są dostępne także na stronie internetowej bilety.skm.pkp.pl – podała PKP SKM w Trójmieście.

Można na niej m.in zarezerwować miejsce na rower do biletu jednorazowego (opłata 3 zł) oraz kupić bilet miesięczny rowerowy (30 zł). Można też zrobić bezpłatną rezerwację do już posiadanego biletu rowerowego miesięcznego.

Bilety i rezerwacje miejsc na rowery są także dostępne w kasach SKM i u kierowników pociągów.

PKP SKM przypomina, że system rezerwacyjny miejsc na rowery dotyczy jedynie pociągów spalinowych SKM na liniach PKM. W pociągach elektrycznych na trasie Lębork - Gdańsk Śródmieście rowery można przewozić za darmo i bez rezerwacji.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP SKM
rower
bilet
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.