TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Rekordowa umowa na Pomorzu
- Opublikowano: 20.12.2018 10:05:22
Rekordowa umowa na Pomorzu

Takiej umowy jeszcze nie było. 212 mln zł przez cztery lata dla PKP SKM w Trójmieście.

Takiej umowy jeszcze nie było. 212 mln zł przez cztery lata dla PKP SKM w Trójmieście.

Po długich negocjacjach Zarząd Województwa Pomorskiego podpisał czteroletnią umowę z Szybką Koleją Miejską na świadczenie kolejowych przewozów pasażerskich. Teraz dokument muszą podpisać kolejarze.

W dalszym ciągu trwają negocjacje z Przewozami Regionalnymi, które obsługują część połączeń na linii Pomorskiej Kolei Metropolitalnej oraz ruch regionalny w pozostałej części województwa.

Czteroletni kontrakt

Umowa będzie obowiązywać od 9 grudnia 2018 r. do 10 grudnia 2022 r. – Dzięki zakończonym właśnie negocjacjom udało się uzyskać cenę korzystniejszą o ok. 10 mln zł od pierwotnej oferty, zaś umowa czteroletnia gwarantuje pasażerom stabilność usług – mówi Ryszard Świlski, wicemarszałek województwa pomorskiego. Kontrakt jest wart ponad 212 mln zł. Umowa została przekazana do podpisania przez PKP SKM w Trójmieście. Negocjacje ze spółką Przewozy Regionalne cały czas trwają.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
PKP SKM
Pomorze
umowa
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.