TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

RailJet pojedzie do Berlina
InfoRail.pl - Opublikowano: 21.10.2019 13:45:34
RailJet pojedzie do Berlina

Od nowego rozkładu jazdy czeskie RailJety zaczną dojeżdżać do Berlina.

Od nowego rozkładu jazdy czeskie RailJety zaczną dojeżdżać do Berlina.

Będzie to nowe, bezpośrednie połączenie z Grazu i Wiednia przez Brno do Drezna i Berlina. Trasa Pociągi będą kursować według nowego rozkładu jazdy: Graz (10:26) - Berlin (21:54 / 6:17) - Graz (17:33), w piątki i niedziele, kiedy spodziewane jest największe zainteresowanie takim połączeniem ze strony pasażerów.

Nasz zestaw Railjet będzie obsługiwał nową bezpośrednią relację międzynarodową z Grazu przez Wiedeń, Brno i Pragę do Drezna i Berlina. Liczymy, że będzie ono interesujące dla naszych pasażerów – powiedział szef Českich Drah Radek Dvořák.

Jak już informowaliśmy na łamach InfoRail.pl Ceske Drahy uruchomią także nowe pociągi do Polski. Podobnie jak ten do Berlina będą one obsługiwane czeskimi wagonami.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Ceske drahy
RailJet
Czechy
Berlin
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.