TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Radio ZET: Mamiński za Adamczyka
RADIO ZET InfoRail.pl - Opublikowano: 24.10.2017 13:14:31 1 komentarz
Radio ZET: Mamiński za Adamczyka

Krzysztof Mamiński, obecny prezes PKP, ma zastąpić Andrzeja Adamczyka na stanowisku ministra infrastruktury - ustaliło nieoficjalnie w źródłach okołorządowych Radio ZET.

Krzysztof Mamiński, obecny prezes PKP, ma zastąpić Andrzeja Adamczyka na stanowisku ministra infrastruktury - ustaliło nieoficjalnie w źródłach okołorządowych Radio ZET.

Informacje o możliwości awansu Mamińskiego pojawiły się już wcześniej.

Radio ZET informuje, że Adamczyk zawiódł oczekiwania prezesa Kaczyńskiego w sprawie programu Mieszkanie Plus - słychać w PiS-ie. To miał być drugi po 500+ sztandarowy program partii rządzącej, ale utknął w martwym punkcie. Przed wakacjami pojawił się też nietrafiony pomysł podniesienia opłaty paliwowej. I wreszcie wpadka wizerunkowa PKP w zeszłym roku - spółka zawarła wartą prawie dwa miliony feralną umowę na ochronę Światowych Dni Młodzieży, co skończyło się prokuratorskimi zarzutami niegospodarności i dymisją zarządu PKP.

Krzysztof Mamiński to obecny prezes PKP. Jest wdowcem po Barbarze Mamińskiej, która była współpracowniczką śp. Lecha Kaczyńskiego i zginęła tragicznie w katastrofie smoleńskiej.

Rekonstrukcję rządu w połowie listopada zapowiedziała w programie "Jeden na jeden" w TVN24 premier Beata Szydło.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP SA
MIB
  • pks_rulez – 24.10.2017

    Będzie mógł się sądzić z Jerzym Michalakiem na wyższym poziomie.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.