TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Przyśpieszonym pociągiem Kolei Wielkopolskich z Poznania do Kalisza
InfoRail.pl - Opublikowano: 27.03.2018 08:56:05
Przyśpieszonym pociągiem Kolei Wielkopolskich z Poznania do Kalisza (foto: KW)

Koleje Wielkopolskie wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego planują w rozkładzie jazdy 2018/19 uruchomić dwie pary połączeń Poznań – Kalisz – Poznań.

Koleje Wielkopolskie wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego planują w rozkładzie jazdy 2018/19 uruchomić dwie pary połączeń Poznań – Kalisz – Poznań.

Mają to być pociągi przyspieszone zatrzymujące się tylko na wybranych stacjach. W związku z tym przewoźnik organizuje konkurs i daje możliwość nazwania tych dwóch par pociągów. Propozycje nazwy pociągów, najlepiej gdyby były związane z subregionem kaliskim należy wpisywać w komentarzach na Facebooku.

Koleje Wielkopolskie informują, że spośród najlepszych komentarzy wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego wyłonią zwycięzców. Są nagrody. Swoje propozycje można zgłaszać do 2 kwietnia.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Wielkopolskie
Wielkopolska
Kalisz
Poznań
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.