TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Przewozy Regionalne zagrają z WOŚP!
InfoRail.pl - Opublikowano: 10.01.2020 16:45:16
Przewozy Regionalne zagrają z WOŚP!

Co prawda tylko na Podlasiu i pewnie nie z własnej woli a na zamówienie organizatorów ale jednak. Przewozy Regionalne uruchomią jeden orkiestrowy pociąg.

Co prawda tylko na Podlasiu i pewnie nie z własnej woli a na zamówienie organizatorów ale jednak. Przewozy Regionalne uruchomią jeden orkiestrowy pociąg.

12 stycznia (niedziela) pojedzie na trasie Białystok – Knyszyn. Opłata za bilet pamiątkowy to dowolna kwota do puszki WOŚP. Całkowity dochód z przejazdu zostanie przekazany na sprzęt medyczny.

Wyjazd z Białegostoku zaplanowano o godzinie 9:30. Powrót po 4 godzinach - o 13:30. Po trasie 10 minut postoju na każdym przystanku - będzie więc czas na fajne zdjęcia. Na stacji Knyszyn pociąg będzie 2 godziny i 16 minut. Tuż obok dworca organizatorzy zapraszają pasażerów na ognisko. Zapewniają sporo kiełbasy - choć oczywiście zawsze warto zabrać coś ze sobą. Czas umili muzyka.

W Białymstoku trzeba wsiadać w oznaczony "orkiestrowo" skład bez biletu, a podczas jazdy kolejowi wolontariusze będą rozdawać pamiątkowe bilety i zbierać fundusze do puszek WOŚP.

Co gwarantują organizatorzy?

- możliwość wyspania się przed wyjazdem - odjazd 9:30,

- ciepły i wygodny pociąg,

- przedział muzyczny - zagra niezastąpiona Kapela Czarnoleska,

- brak konieczności wysiadania z pojazdu od 9:30 do 13:30 - nawet podczas postoju w Knyszynie,

- możliwość skorzystania z eleganckich toalet - nawet na postoju,

- możliwość zwiedzania kabiny maszynisty na postoju w Knyszynie,

- możliwość zrobienia sobie zdjęć z gadżetami kolejowymi - np. czapka czy mundur konduktora - ciekawa atrakcja dla dzieci (na stacji Knyszyn),

- możliwość powrotu idealnie na koncert WOŚP w Białymstoku.

Tym razem pociąg zatrzymuje się z dala od większej miejscowości (od stacji Knyszyn do Krypna mamy ok. 3 km, do samego Knyszyna ok. 5 km). W związku z taką lokalizacją szykowana jest dodatkowa atrakcja.

Planowane postoje po drodze przejazdu: Białystok Starosielce, Białystok Bacieczki, Fasty, Dobrzyniewo Duże, Borsukówka (w drodze do Knyszyna po 10 minut, na powrocie po 0,5 minuty).Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Białystok
WOŚP
Przewozy Regionalne