TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Przewozy Regionalne z umową na dzierżawę 7 ezt-ów
InfoRail.pl - Opublikowano: 31.05.2017 23:13:00
Przewozy Regionalne z umową na dzierżawę 7 ezt-ów

Przewozy Regionalne podpisały umowę na dzierżawę siedmiu ezt-ów dla Kolei Śląskich.

Przewozy Regionalne podpisały umowę na dzierżawę siedmiu ezt-ów dla Kolei Śląskich.

Zamówienie obejmuje także świadczenie usługi utrzymania jednostek. Wartość umowy to 31 798 800.00 PLN netto. Koleje Śląskie mogą również skorzystać z opcji - zwiększenia liczby dzierżawionych elektrycznych zespołów trakcyjnych wraz z świadczeniem usługi utrzymania, o nie więcej niż 7 elektrycznych zespołów trakcyjnych. Opcjonalny zakres będzie realizowany wyłącznie po uprzednim otrzymaniu przez wykonawcę po zawarciu umowy w danej części niniejszego postępowania powiadomienia o decyzji skorzystania z prawa opcji nie później jednak niż do dnia 24 listopada 2017 r.

W tej części zamówienia, o czym pisaliśmy na łamach InfoRail.pl, ofertę złożyły tylko Przewozy Regionalne.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
Koleje Śląskie
EN57
ezt
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.