TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Przewozy Regionalne promują połączenie Zakopane – Nowy Targ. I to jak!
InfoRail.pl - Opublikowano: 14.11.2019 15:45:59
Przewozy Regionalne promują połączenie Zakopane – Nowy Targ. I to jak! (źródło: Twitter)

Przewozy Regionalne promują trasę Zakopane – Nowy Targ zdjęciem z … Nowej Zelandii. Na sprawę zwraca uwagę portal tatromaniak.pl. I raczej się nie myli.

Przewozy Regionalne promują trasę Zakopane – Nowy Targ zdjęciem z … Nowej Zelandii. Na sprawę zwraca uwagę portal tatromaniak.pl. I raczej się nie myli.

Jak podaje tatromaniak.pl na promocyjnym zdjęciu pojawiła się Góra Cooka. I teraz nie wiadomo czy Przewozy Regionalne zaczęły jeździć do Nowej Zelandii (obsługa pewnie EN57) czy może góry się przemieściły a my nic o tym nie wiemy. A może jest jeszcze trzecia opcja? W każdym razie zespołowi prasowemu i PR-owcom Przewozów Regionalnych składamy serdeczne gratulacje. Pełen profesjonalizm!Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.