TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Przewozy Regionalne pojadą nad morze po węglówce
InfoRail.pl - Opublikowano: 15.11.2019 09:45:54 1 komentarz
Przewozy Regionalne pojadą nad morze po węglówce

Przewozy Regionalne w nowym rozkładzie jazdy uruchomią dwa komercyjne połączenia nad morze. Pociągi z Katowic i Łodzi pojadą węglówką.

Przewozy Regionalne w nowym rozkładzie jazdy uruchomią dwa komercyjne połączenia nad morze. Pociągi z Katowic i Łodzi pojadą węglówką.

Jak wynika z opublikowanego już rocznego rozkładu jazdy edycji 2019/2020 będą to:

Superregio Lazur relacji Łódź Kaliska – Gdynia Główna oraz

Superregio Bursztyn relacji Katowice – Gdynia Główna.

Zgodnie z deklaracją przewoźnika obsługę mają zapewnić niezawodne EN57 w wersji zmodernizowanej. Prawdziwa gratka dla miłośników tej serii pociągów, zwłaszcza że podróż z Katowic do Gdyni będzie trwała prawie 8 godzin.  

Oba połączenia będą startować rano z Łodzi (6:12) i Katowic (7:12). W drogę powrotną wyruszą po południu – odpowiednio o 12:48 i 15:54.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
EN57
Gdynia
Katowice
Łódź
  • zeus04 – 15.11.2019

    Chętnie się przejadę. Natomiast Pendolino z Katowic do Gdyni potrzebuje, aż prawie 6-godzin.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.