TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Przewozy Regionalne pojadą na festiwal! Basowiszcza
InfoRail.pl - Opublikowano: 16.07.2019 10:46:42
Przewozy Regionalne pojadą na festiwal! Basowiszcza

Przewozy Regionalne uruchomią dodatkowe połączenia kolejowe dla uczestników jubileuszowej edycji Festiwalu Muzyki Młodej Białorusi "Basowiszcza".

Przewozy Regionalne we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego oraz Białoruskim Zrzeszeniem Studentów, w najbliższy piątek i sobotę, tj. 19 i 20 lipca 2019 roku uruchomią dodatkowe połączenia kolejowe dla uczestników jubileuszowej edycji Festiwalu Muzyki Młodej Białorusi "Basowiszcza".

W tych dniach na leśnej polanie Boryk w miejscowości Gródek odbędzie się 30. edycja Festiwalu Muzyki Młodej Białorusi "Basowiszcza". Na tę okazję Przewozy Regionalne uruchomią dodatkowe połączenia kolejowe do Walił, dedykowane uczestnikom legendarnego festiwalu.

W piątek, 19 lipca pociągi będą odjeżdżały z Białegostoku o 15:50 i 19:30, a powroty z Walił zaplanowano o 16:54 i nocą, 20 lipca o godzinie 00:30. W sobotępociągi kursują zgodnie z obowiązującym na tej linii weekendowym rozkładem. Rozkłady jazdy są dostępne w wyszukiwarkach internetowych oraz na stronie - link. Dzięki zapewnionym skomunikowaniom z innymi pociągami pasażerskimi na stacji Białystok, dogodny dojazd na imprezę uzyskają również goście spoza województwa podlaskiego (m.in. z Warszawy, Ełku, Olsztyna).

Bilet normalny na trasie Białystok - Waliły kosztuje 5,30 zł. Osoby uprawnione do ulg ustawowych zapłacą jeszcze mniej, np. koszt przejazdu dla studenta to tylko 2,60 zł.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
  • Daniel Misiarek – 16.07.2019

    No i to jest kultura. Urząd zamówił, zapłacił, to Przewozy pojadą.

  • Michał Piwowarczyk – 16.07.2019

    Oj jak SA133 pojadą to niech się szykują na KKZ...

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.