TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Przewozy Regionalne: Nikt nas nie zaprosił do projektu wspólnego biletu samorządowego
InfoRail.pl - Opublikowano: 14.05.2018 15:34:22
Przewozy Regionalne: Nikt nas nie zaprosił do projektu wspólnego biletu samorządowego (foto: PR)

Nikt nas nie zaprosił do projektu samorządowego biletu. Biznesowo ten projekt dla Przewozów Regionalnych nie jest korzystny – powiedział dziś na EKG w Katowicach Krzysztof Zgorzelski, szef przewoźnika.

Nikt nas nie zaprosił do projektu samorządowego biletu. Biznesowo ten projekt dla Przewozów Regionalnych nie jest korzystny – powiedział dziś na EKG w Katowicach Krzysztof Zgorzelski, szef przewoźnika.

Jesteśmy za integracją – dodał Zgorzelski. Każdy marszałek ma możliwość zaproponowania własnej taryfy. Jako Przewozy Regionalne chcemy integrować i współpracować z przewoźnikami samorządowymi. Ale to jest za mało. 2 lata temu zaczęliśmy przyglądać się temu, czego oczekuje pasażer. To zintegrowana oferta, oparta o kilka środków transportu, kolej, autobusy. Dwa lata temu rozpoczęliśmy wspólnie z PKS-ami budowę wspólnej oferty dla pasażerów. Po kilku miesiącach przekonywania, że to ma być oferta dla pasażera udało się podpisać list intencyjny, a potem konkretne umowy. Integrujemy to, co wydawało się niemożliwe do zintegrowania – stwierdził Zgorzelski.

Szef Przewozów Regionalnych dodał, że jest współpraca ze spółkami samorządowymi. Przypomniał, że udziały w Przewozach Regionalnych nadal posiadają wszystkie samorządy wojewódzkie, łącznie z Mazowszem, które u przewoźnika nie zamawia nawet jednego pociągu.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
bilet
  • Dominik Włodarczyk – 14.05.2018

    Firma która ma w zadzie klienta jest tym zdziwiona? 😂😂😂

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.