TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Przewozy Regionalne nie mają taboru. Ala na dożynki mają
InfoRail.pl - Opublikowano: 10.09.2019 14:06:00
Przewozy Regionalne nie mają taboru. Ala na dożynki mają

Przewozy Regionalne wszem i wobec komunikują, że nie mają taboru na dodatkowe połączenia. No chyba, że jest to festiwal ludowy czy dożynki prezydenckie. To wtedy tabor mają.

Przewozy Regionalne wszem i wobec komunikują, że nie mają taboru na dodatkowe połączenia. No chyba, że jest to festiwal ludowy czy dożynki prezydenckie. To wtedy tabor mają.

Przewoźnik właśnie pochwalił się na swojej stronie internetowej, że już po raz czwarty będzie jeździł na dożynki. Wielokrotne wożenie festiwalowiczów na Woodstock nie przeszkadzało mu jednak w podjęciu decyzji i nieuruchamianiu dodatkowych pociągów do Kostrzyna. W czym zatem Spała, bo tam odbywają się dożynki, jest lepsza od Kostrzyna?

Co ciekawe korzystając z okazji wypowiedział się sam prezes Przewozów Regionalnych Krzysztof Zgorzelski. Po raz kolejny w sposób arcyciekawy, stwierdzając: jako największy przewoźnik pasażerski w Polsce odpowiadamy na potrzeby naszych pasażerów. Szkoda, że prezes nie odpowiada na potrzeby pasażerów chociażby w województwie lubuskim, gdzie ciągle odwoływane są kursy, pociągi stoją, bo nie mają przeglądów, podróżni czasem, bo nie jest to regułą, są przewożeni autobusami, samorząd nalicza kary, a dla przewoźnika ważne jest to, że w Spale będzie najładniejszy wieniec dożynkowy, występ Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca "Mazowsze", kiermasz oraz zabawy dla dzieci a na stoisku Przewozów Regionalnych czekać będzie wiele atrakcji. Zapewne nie będą to takie atrakcje, jakie są serwowane pasażerom czyli podróż EN57, brak klimatyzacji, brak informacji pasażerskiej, brak wody w toaletach czy nawet brak kursów. Jakie to będą atrakcje? Tajemnica, bo Przewozy Regionalne nie zwykły komentować rzeczywistości w jakiej funkcjonują, zasłaniając się tajemnicą przedsiębiorstwa albo nie odpowiadając wcale.  Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
 • Piotr Rytlewski – 10.09.2019

  No faktycznie jeden szynobus na dożynki to taka nadwyżka taboru, że obsłużyłby wszystkie pociągi na Woodstock. Rzetelności uprzedzona do polregio redakcjo.

 • Michał Wądołowski – 10.09.2019

  Zanim Przewozy zaczęły się bić o Spałę jeździł tam parowóz. I też pod egidą PR

 • Ewa Bielecka – 10.09.2019

  O, jakie to stare czasy.

 • Wojciech Witkowski – 10.09.2019

  A to chłopi tym badziewiem zarządzają? Nie wiedziałem! Myślałem, że tylko w Kolejach Mazowieckich chłop Struzik rządzi.

 • Александр Арцишевский – 10.09.2019

  Przewozy Regionalne to stan umysłu.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.