TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Przewozy Regionalne nie chcą Linków
InfoRail.pl - Opublikowano: 21.05.2019 09:12:26
Przewozy Regionalne nie chcą Linków

Przewozy Regionalne nie kupią używanych Linków, które zaproponowała im PESA. Przewoźnik uznał, że pojazdy są za drogie.

Przewozy Regionalne nie kupią używanych Linków, które zaproponowała im PESA. Przewoźnik uznał, że pojazdy są za drogie.

Postępowanie zostało unieważnione. Przypomnijmy, że zamówienie zostało podzielone na dwa zadania, każde obejmuje po jednym dwuczłonowych składzie. W obu przypadkach PESA proponuje kwotę 12.769.860,00 zł brutto. Przewoźnik na ten cel chciał przeznaczyć 11.500.000,00 zł.

Może zamiast organizować konferencje w Novotelu albo zlecać wykonanie superlogo dla Superregio warto zacząć oszczędzać pieniądze na odnowę taboru? W Przewozach Regionalnych filozofia jest najwyraźniej inna, nowych ani nowych-używanych pojazdów nie widać.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
PESA
Link
Przewozy Regionalne
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.